شروع کنید

تاثیر آرایش و زیبایی در مد و قوانین آن

تاثیر آرایش و زیبایی در مد و قوانین آن

تاثیر آرایش و زیبایی در مد و قوانین آن

آرایش و استفاده از مواد آرایشی برای زنان و مردان همیشه  در طول تاریخ با حال و هوا و سبک خاص خود وجود داشته که بسیار پرطرف دار بوده و همه اقشار جامعه از مواد آرایشی برای زینت خود استفاده می‌کردند. امروزه هم سالن های زیبایی و کلینیک های پوست و مو و جراحی های زیبایی به شدت پر درآمد شده اند و مردان و زنان به دنبال تنوع در چهره خود هستند و روش های مختلف و پیشرفته ای در این باره به وجود آمده و تقریبا اکثر افراد جامعه را درگیر خود کرده است. البته که آرایش همیشه زیباست و باعث آراسته نشان دادن شما میشود و البته که یکی از فاکتورهایی که اغلب به تکمیل زیبایی فرد کمک شایانی می‌کند. اما باید به تناسب در این زمینه توجه کرد از نظر من آرایش در استایل شما تاثیر بسیار زیادی دارد بنابراین در انتخاب رنگ و میزان آرایش دقت کنید. اصولا اگر سن شما زیر ۴۰ سال است  سعی کنید از رنگهای ملایم استفاده کنید کمتر به دنبال آرایش کردن های پر رنگ و لعاب باشید و بیشتر به دنبال سلامت پوست و موهایتان باشد تا همیشه جذاب و جوان بمانید. لک های پوستی، جوش ها و چین و چروک هایتان را با کرم پودرها نپوشانید به فکر بر طرف کردن آنها باشید و به دنبال راه‌هایی برای مراقبت و نگهداری از پوست. حتما در طول روز ۸تا۱۰ لیوان آب بنوشید از میوه و سبزیجات استفاده کنید و قرص های زینک وآهن حتما مصرف کنید.

خب حالا با توجه به اینکه در ابتدا به موضوع اهمیت آرایش دراستایل پرداختیم باید راجب چند موضوع مهم هم صحبت کنیم.حتما متناسب با فضا زمان و استایلتان آرایش کنید.اگر دست شما باز است و میخواهید به مهمانی شبانه بروید و اغلب محدودیت کمتری دارید هم با توجه به استایلتان آرایش کنید .می‌توانید از سایه های رنگی هم رنگ لباستان استفاده کنید یا خط چشم های رنگی یا می‌توانید رژلبتان را ست کنید اما این موضوع را در نظر بگیرید که هر دو باهم یعنی سایه و رژ لب رنگ لباس اصلا جذاب نیست پس باز تاکید می‌کنم که متعادل آرایش کنید. حالا منظور از مناسب استایل آرایش کنید چیست؟ شما زمانی که کت شلوار رسمی میپوشید نباید از خط چشم های پهن و کشیده یا سایه های پررنگ استفاده کنید این نوع آرایش برای زمانیست که مثلا یک کت چرم تن کرده اید یا یک پالتو بلند پس به این موضوعات توجه کنید برای کت شلوار رسمی شما اگر کت رنگ روشن است از رژ لب همرنگ آن استفاده کنید اگر رنگ خاکستری یا رنگ های حنثی است از آرایش ملایم هلویی گرم استفاده کنید.

تاثیر آرایش و زیبایی در مد و قوانین آن

رژ لبهای قرمز همیشه در همه زمان محبوب خانمها بوده و هست و معمولا هر خانم حداقل یک رژ لب قرمز در کیف آرایشی خود دارد.خب حالا که نمی‌توانید از این رنگ جذاب دست بکشید و دوست دارید حتما درآرایشتان از این رنگ استفاده کنید پیشنهاد می‌شود که همچنان در حفظ تعادل کوشا باشید به هیچ عنوان برای آرایش روز رژ قرمز همراه با سایه و خط چشم استفاده نکنید اگر این رنگ را انتخاب کردید اجازه بدهید تا به تنهایی بدرخشد.

تاثیر آرایش و زیبایی در مد و قوانین آن


اگر علاقه زیادی به آرایش کردن دارید حتما مواظب باشید تا با آرایش سن خودرا بالاتراز آنچه هست نشان ندهید که بدترین اتفاق برای یک خانم همین است.لطفا نکات زیر را رعایت کنید تا بهترین بنظر برسید.

۱۰عامل که باعث میشود پیرتر بنظر برسید

۱-ابروهای باریک

۲- استفاده بیش از اندازه از مداد داخل ابرو

۳-خط چشم های پهن و مشکی

۴-استفاده از سایه و خط چشم در زیر چشم

۵-استفاده از رژ لب های تیره و پررنگ

۶-استفاده بیش ازانداره از کرم پودر

۷-استفاده بیش از اندازه از رژ گونه

۸-روشن تر بودن رنگ ابرو از رنگ مو

۹-خط لب رنگ تیره تراز رژلب

۱۰-تاتو ابر، خط لب و خط چشم

تاثیر آرایش و زیبایی در مد و قوانین آن

آموزش‌های رایگان MODASA3D

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *