شروع کنید

 مطالعه آموزش‌های تئوری CLO3D به تنهایی کافیست؟

آیا با مطالعه مقالات تئوری می‌توان مهارت کافی را از نرم افزار clo3d و marvelous designer آموخت؟

 مطالعه آموزش‌های تئوری به تنهایی کافیست؟

اگر شما جزو دسته افرادی هستید که مقالات تئوری را مطالعه کردید و این سوال در ذهنتان می‌چرخد به خواندن این مقاله ادامه دهید.

اما اگر تا بحال با مقالات آموزشی در خصوص یادگیری نرم افزار  آشنا نشده اید پیشنهاد ما اینست که کلیک کنید و به صفحه اول آموزش رفته و از ابتدا شروع به مطالعه کنید.

خب برگردیم به سوال مداوم که در نظر سنجی ها پرسیده می‌شود که مطالعه مقالات آموزشی این وب سایت تا چه حد به یادگیری دقیق و کاربردی نرم افزار (clo3d(marvelous designer کمک می‌کند و اصلا آیا تنها مطالعه این آموزش ها برای یادگیری و افزایش مهارت کافیست؟

صرف هزینه کمتر در آموزش های آنلاین

اگر بخواهم در یک کلمه به این سوال پاسخ دهم جواب من خیر می‌باشد، اما اگر بخواهیم در باره این موضوع به بحث و گفتگو بپردازیم باید گفت که همه ما این موضوع را می‌دانیم و باور داریم که افراد دارای توانایی های متفاوتی از یکدیگر دارند و یک آموزش هم‌زمان و هم‌شکل به هیچ عنوان یک نتیجه مشخص و معلوم را برای افراد مختلف ندارد.

مورد دیگر که بسیار بسیار دارای اهمیت است بحث تمرین و تکرار می‌باشد. اگر شما بهترین آموزش‌هارا هم در اختیار داشته باشید، اگر تمرین و تکرار را پیشه نکنید بدون شک موفق نخواهید شد بنابراین این فاکتور بسیار مهم را همیشه در نظر داشته باشید و با خواندن هر مقاله نکات گفته شده را تمرین کنید.

آموزش های آنلاین

نکته دیگر کشف موارد و راه‌کارهاست، خیلی از ما می‌دانیم که در حل ریاضیات به ما راه‌کارهایی ‌آموخته شده است که با حل مسائل از طریق این راه‌کار‌ها می‌توانید به نتیجه درست دست یابیم، اما برای افرادی که علم ریاضیات را آموخته اند دیگر روش مهم نیست جواب مهم است.

در یادگیری نرم افزار هم به همین شکل می‌باشد، مهم نیست که شما از چه روشی به نتیجه دلخواه می‌رسید، مهم اینست که نتیجه کار شما همان شود که می‌خواهید. البته با یادگیری و مهارت و همانطور که تاکید شد تمرین بسیار به این توانایی خواهید رسید. اما این موضوع عنوان شد که شما به آموزش به تنهایی اکتفا نکنید و به کشف راه های متعدد بپردازید.

آموزش نرم افزار های سه بعدی لباس

در واقع ما در آموزش‌های تئوری راه کارهای مختلف و ابزار های متعدد را به شما آموخته‌ایم که شاید بتواند به تنهایی کافی باشد.

اما اگر شما به این چند مقاله راضی نیستید و می‌خواهید که در این راه حرفه ای وارد شوید ما در آینده آموزش‌های تصویری را برای ‌شما به کمک و حمایت شما تهیه خواهیم کرد و در اختیار شما خواهیم گذاشت تا به کمک هم، جامعه طراحی لباس را حرفه ای تر از پیش ببریم.

در آموزش‌های آنلاین که در قالب ویدئوهای مختلف می‌باشد به بحث کامل‌تر و دقیق تر خواهیم پرداخت و مطمعنا از آنچه تا به حال آموخته اید فراتر خواهید رفت و جدی و حرفه ای به طراحی سه بعدی لباس خواهید پرداخت، که این یکی از گام‌هاییست که طراحان لباس دنیا برای موفقیت بیشتر از پیش برای رشد بیشتر نیز برداشته اند.

لطفا وب سایت و صفحه اینستا گرام ما Modasa3d  را دنبال کنید و با حمایت ما قوت قلبی باشید تا بتوانیم بهتر از همیشه بیآموزیم. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *