شروع کنید

آیا جهت یادگیری نرم افزار (clo3d (marvelous designer نیاز به یادگیری نرم افزار دیگری هم هست؟

آیا نیاز به یادگیری نرم افزار دیگری هم هست؟

از سوالات زیادی که پرسیده می‌شود اینست که آیا یادگیری نرم افزار clo3d به تنهایی کافیست؟ و یا برای شروع یادگیری این نرم افزار نیاز به آموزش نرم افزار دیگری نیز هست؟

برای اینکه خیال شما از بابت اینکه آموزش‌هارا سخت و دشوار نبینید راحت شود، باید گفت که یادگیری این نرم افزار به تنهایی می‌تواند آنچه در ذهن دارید را به شما بدهد.

اما بدیهی است که اگر هر نرم افزار مرتبط دیگر را آموزش ببینید قطعا به سرعت و کیفیت کار شما کمک خواهد کرد. بنابراین این موضوع بستگی به توقعات شما دارد، اما در حالت کلی اگر تمایل به یادگیری نرم افزاری اضافه بر آنچه آموخته اید ندارید همانطور که گفته شد یادگیری این نرم افزار به تنهایی می‌تواند برای شما کارساز باشد.

جهت دریافت یادگیری نرم افزار (clo3d( marvelous designer کلیک کنید.

نرم افزار‌های مکمل نرم افزار (clo3d( marvelous designer چیست؟

زمانی که شما حرفه‌ای کار می‌کنید و همیشه تشنه یادگیری هستید به طبع احساس نیاز می‌کنید که جهت راحتی کار و حرفه ای تر شدن، نرم افزار‌های دیگری را هم بیاموزید و از آنها استفاده کنید تا بتوانید بهترین خروجی را ارائه دهید. بنابراین این امر برای شما از واجبات بحساب می‌آید و با شوق و اشتیاق به یادگیری خواهید پرداخت.

اما در کنار نرم افزار clo3d چه نرم افزار های دیگری احتیاج است؟

حتما می‌دانید که در نرم افزار clo3d می‌توانید شکل و رنگ پارچه را اعمال کنید که این اشکال و پترن‌هارا می‌توانید از گوگل دانلود کنید، وارد نرم افزار و به اجرا درآورید. اما زمانی هست که شما طرح آنچه در ذهن دارید را در تصاویر نمی‌یابید و قصد این را دارید که طرحی دقیقا مطابق با آنچه در واقعیت دارید طراحی کنید و یا انواع بافت‌ها و پارچه های توری بدن نما را نیاز دارید.

مکمل های نرم افزار clo3dو marvelous designer

آن زمان است که یادگیری نرم افزار فتوشاپ ps و استفاده از آن می‌تواند به یاری شما بیاید و آنچه نیاز دارید را می‌توانید به کمک این نرم افزار طراحی کنید. بنابراین نرم‌افزار فتوشاپ می‌تواند یک مکمل برای بهتر شدن کار شما باشد.

مورد دیگر اینست که شمابرخلاف نرم افزار مارولوس دیزاینر می‌توانید در نرم‌افزار clo3d از طرح کامل شده رندر بگیرید و به مراتب خروجی با کیفیت‌تری داشته باشید، اما همانطور که قبلا هم اشاره کردم، زمانی هست که شما همچنان به حرفه ای تر شدن فکر می‌کنید و برای رندی (render) قوی تر و شبیه سازی دقیق تر می‌توانید از نرم افزار ۳D MAX کمک بگیرید و خروجی حرفه ای تری داشته باشید.

نرم افزار های سه بعدی لباس

در نهایت این دو نرم افزار می‌توانید مکمل خوبی جهت اجرای پروژه های شما باشد و لازم به ذکر است که نیازی نیست که این دو نرم افزار را کامل و دقیق یادبگیرید، می‌توانید تنها مباحثی که مورد نیاز شما هست را بیاموزید، مثلا نرم افزار ۳DMAX آموزش‌های پیچیده و گسترده ای دارد که شما تنها به بخش‌های مرتبط با رندر سرو کار دارید، بنابراین یادگیری کل این نرم افزار به درد شما نخواهد خود و تنها وقت و هزینه شما را باطل خواهد کرد.

قطعا با شروع آموزش‌های تصویری که در آینده در وب سایت Modasa3d قرار خواهیم داد به مقدار مورد نیاز به این دو نرم افزار هم اشاره خواهیم کرد و در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *