شروع کنید

آیتم های مناسب استایل کالج

آیتم های مناسب استایل کالج

آیتم های مناسب استایل کالج

استایل کالج یا پری در غرب آمریکا و در کالج های قشر مرفه جامعه پدیدار شد.استایلی شق و رق و شیک از برندهای معروف و لباسهای گران قیمت که دانش آموزان با این استایل به مدرسه می‌رفتند. که این سبک کمی بعد طرفداران زیادی را پیدا کرد و این استایل را همه گروه سنی دنبال می‌کردند و طرفداران خود را داشت و استایل کالج دیگر مخصوص نوجوانان دبیرستانی نبود بلکه همه به نوعی عاشق شیک بودن این استایل شده بودند.

آیتم های مناسب استایل کالج

آیتم های مناسب برای استایل کالج

۱- بلوز های سفید با یقه های بسته: بلوزهای آستین بلند مردانه با یقه های بسته و رنگ سفید که در تابستان از جنسهای حریر و در زمستان از جنس کتان و جنسهای ضخیم تر استفاده می‌شده. از آیتم های ثابت این استایل است.

آیتم های مناسب استایل کالج

۲- بافتهای یقه هفت: بافتهای یقه هفت با طرح و نقش های ساده که یقه باز داشته و یقه بلوز های سفید همیشه از زیر پلویرها بیرون بوده. این آیتم هم جزو آیتم های ثابت این استایل در زمستان برای دخترها و پسرها بوده است.

آیتم های مناسب استایل کالج

۳- شلوارهای کتان: شلوارهای کتان اتو کشیده با فاق بلند و دم پای تا خورده به بالا که اغلب رنگهای روشن استفاده می‌شده و با رنگ پلیورهایشان ست می‌شده هم از ویژگی های این استایل است.

آیتم های مناسب استایل کالج

۴- جورابهای رنگی: جورابهای ساق بلند رنگی که معمولا رنگی خاص و متضاد ازاستایل انتخاب می‌شده هم از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این استال است. که امروز هم جورابهای رنگی بسیار پر طرفدار است.

آیتم های مناسب استایل کالج

۵- کفش لوفر یا کالج: کفش لوفر که بعدها به کفش کالج معروف شد در واقع مختص این استایل بود و کامل کننده این استایل شیک و زیبا. رنگ کفشهارا معمولا با رنگ کمربند ست می‌کردند و اغلب از جنس جیر یا چرم بوده. البته مدل کفشهای دیگری هم مانند کفش های بسکتبال یا کفشهای کتانی سبک از فاکتورهای دیگریست که استفاده می‌شده.

۶- اکسسوری: اکسسوری های این استایل دستبندهای چرم باریک ساعت هایی با بند چرم و یا گردنبند ظریف و باریک. اما به دلیل اینکه استایل کالج همانطور که از نام او مشخص است در کالج ها پوشیده میشد از اکسسوری های کمتری و یا ظریف تر استفاده میشده که در واقع راحت بودن این استایل را حفظ میکرده.

۷- رنگها: این استایل علاوه بر شیک بودن از رنگهای زیبایی هم استفاده میشود که درخشش این استایل را دو برابر میکند رنگهایی مانند قرمز، صورتی، کرم، سبز کناری، قهوه ای و آبی نفتی از رنگهای جذاب این استایل است که هم مناسب با مکان های رسمیست و هم مناسب برای ترکیب یک استایل روزانه که هم در تمام فصل کاربرد و زیبایی خود را دارد.

آموزش‌های رایگان modasa3d

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *