شروع کنید

از چه اکسسوری‌هایی در چه زمانهایی استفاده کنیم؟

از چه اکسسوری‌هایی در چه زمانهایی استفاده کنیم؟

از چه اکسسوری‌هایی در چه زمانهایی استفاده کنیم؟

 قبل از اینکه راجب این موضوع صحبت کنیم که از چه اکسسوری  و در چه زمانی استفاده کنیم می‌خواهم درباره اهمیت استفاده از آن صحبت کنیم. استفاده از جزئیات کوچک کنار لباس میتواند یک مکمل عالی بحساب بیاید پس این فاکتور بسیار مهم را همیشه در نظر بگیرید و سعی کنید اصول ست کردن این دسته جزئیات را بیاموزید تا بهترین‌هارا انتخاب کنید. اکسسوری هایی که از فلز نقره ای یا طلایی باشد بسیار پر کاربرد است و می‌تواند با هر ترکیب رنگ لباسی مچ شود و جلوه زیبا به لباس ببخشید.

خب حالا چطور از اکسسوری‌ها استفاده کنیم؟در این مورد چند اصل وجود دارد که توضیح خواهم داد.

از چه اکسسوری‌هایی در چه زمانهایی استفاده کنیم؟

۱-توجه به میزان شلوغ بودن لباس: خب قطعا همه ما با این اصول آشنا هستیم که زمانی که از لباسی که پترن شلوغی دارد یا از تعداد زیادی آیتم استفاده کردیم دیگر استفاده از اکسسوری بزرگ یا پر رنگ و لعاب مناسب نیست. در کنار این لباس باید از یک آیتم کوچک مثلا یک گردنبند ساده یا گوشواره ظریف کوچک استفاده کرد.

 ۲-توجه به فرم لباس: ممکن است شما یک پیراهن بلند با یقه گرد باز بپوشید اما سادگی این لباس را همچنان دوست نداشته باشید و بخواهید که چند آیتم به لباستان اضافه کنید. توجه به فرم لباس مثلا یقه گرد باز می‌تواند شمارا در انتخاب بهترین گزینه یاری کند اینکه با این فرم لباس یک گردنبند زیبا و رنگی که در قسمت گردن کیپ و دارای آویز های زیادی باشد و استفاده از یک کمر بند که با توجه به هماهنگی با رنگ لباس و گردنبندتان انتخاب شود لباس شمارا کامل خواهد کرد.

۳-توجه به رنگ لباس: مورد سوم که باید در نظر بگیرید توجه به رنگ لباس می‌باشد و اینکه از اکسسوری استفاده کنید که رنگ آن همچنان کامل کننده استایل شما باشد.مثلا یک مانتو خاکستری که با شال و شلوار آبی نفتی ست شده باشد را در نظر بگیرید خب حالا وقت اینست که از یک آیتم کوچک دارای رنگهای خام استفاده کنید مثلا یک دستمال رنگارنگ که پراز رنگهایی مثل نارنجی، آبی، زرد و… است دور بند کیفتان بپیچید و استایلتان را متفاوت کنید.

۴-توجه به سبک لباس: حتما می‌دانید که هر نوع لباس دارای یک سبک استایل می‌باشد برای مثال شما یک کت چرم مشکی به همراه شلوار چرم زرشکی پوشیده اید حالا با این سبک استایل از چه زیورالاتی باید استفاده کرد؟خب اول توجه کنید که رنگ یراق آلات کتتان چه رنگیست مثلا میخ یا زیپ طلایی یا نقره ای استفاده شده و شماهم رنگ زیور آلاتتان را باید مطابق همان رنگ انتخاب کید نکته دوم اینکه هماهنگ با استایل باشید مثلا از گوشواره های میخی یا دستبند چرم مشکی زنجیر های ضخیم نقره ای یا طلایی یا چندتا از انگشتانتان را انگشتر کنید یا در صورت امکان چند گوشواره در گوشتان بیندازید. اما همیشه و همه جا این موضوع را در نظر بگیرید که استفاده بیش از اندازه از زیورآلات نکنید. پوشیدن گوشواره و گردنبند و دستبند و انگشتر همه باهم به هیچ عنوان زیبا نیست حتی اگر لباستان ساده ترین لباس باشد.

از چه اکسسوری‌هایی در چه زمانهایی استفاده کنیم؟

آموزش‌های رایگان MODASA3D

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *