شروع کنید

استایل آقایان و راه های مرد جذاب بودن.

استایل مناسب آقایان و راه های مرد جذاب بودن.

استایل مناسب آقایان و راه های مرد جذاب بودن.

نکات کلی در مورد استایل آقایان وجود دارد که با در نظر گرفتن آن می‌توانید یک مرد جذاب و ایده آل باشید، یکی از عوامل مهم برای شیک پوش بودن در نظر گرفتن موقعیت های مختلف است که در این مطلب به چند مورد از آن ها اشاره می‌کنیم.

مهمانی و مراسم رسمی

در این نوع موقعیت پوشیدن کت شلوار یک انتخاب مطمئن است، کت و شلوار باید بهتراست در اماکن خیلی رسمی ست باشند اما می‌توان در مراسم خودمانی تر از دو جنس متفاوت با تنالیته رنگی نزدیک به هم انتخاب شود ، پوشیدن کت اسپورت و شلوار کتان کمی تنگ در تناژ خاکستری به همراه پیراهن سفید مردانه که جز آیتم های ضروری کمد آقایان است یک ترکیب رسمی و شیک را می‌سازد.

استایل مناسب آقایان و راه های مرد جذاب بودن.

بعضی رنگ ها مانند سفید،مشکی،آبی همیشه برای آقایان جذاب است و در پوشش خود این رنگ ها را در نظر بگیرید، این رنگ‌ها به خصوص ترکیب آبی کاربنی و کرم برای موقعیت‌هایی چون قرار‌های کاری و دوستانه بسیارکاربردی است. آقایان همیشه هم از رنگهای تیره استفاده نکنید و سعی کنید همواره استایل خود را شاد نگه دارید اگر به کت شلوار رنگ روشن علاقه ای ندارید سعی کنید در انتخاب پیراهن، کراوات و یا پوشت از رنگهای شاد استفاده کنید.

استایل مناسب آقایان و راه های مرد جذاب بودن.

اسپورت باشید

از کفش کتانی استفاده کنید، برای جذابیت بیشتر لبه شلوار و آستین خود را تا بزنید و به این شکل هماهنگی ایجاد کنید.

شلوار جین جلیقه و پیراهن مردانه به همراه کت اسپورت هم یک ترکیب خیلی جذاب و نیمه رسمی هست، از طرح های مختلف استفاده کنید مثلا کت شطرنجی و یا راه راه به تن کنید.

از رنگ های شاد نترسید، رنگ های مختلف را تجربه کنید، پیراهن های چهارخانه رنگی بسیار جذاب هستند.

اگر از پوشش های رنگی خوشتان نمی‌آید، رنگ‌های کروماتیک را انتخاب کنید و استایل مینیمال بسازید. رنگ های کروماتیک رنگ های خنثی مانند سفید،خاکستری،مشکی را شامل می‌شود که ترکیب آن ها باهم استایل شیک و با وقاری را می‌سازد.

از استایل چند لایه استفاده کنید، پوشیدن یک پیراهن دکمه باز با تی شرت ساده و شلوار جین یک استایل راحت و جذاب است.

استایل مناسب آقایان و راه های مرد جذاب بودن.

استفاده از کلاه

کلاه یک آیتم جذاب برای استایل آقایان است، کلاه کپ با تی شرت و شلوار جین، یا کلاه پشمی در زمستان جذابیت استایلتان را بیشتر می‌کند.

شلوار کتان خاکی با تی شرت راه‌راه در حین سادگی شیک و جذاب است.

طرح های ارتشی به خصوص آن هایی که با رنگ‌های دیگری مثل آبی و خاکستری هستند بسیار پرطرفداراست که از آن به همراه یک شلوار ساده و همرنگ می‌توانید استفاده کنید.

استایل مناسب آقایان و راه های مرد جذاب بودن.

ست یکدست مشکی

این رنگ برای آقایان بسیار قدرتمند است و از یک استایل رسمی تا راحتی را شامل می‌شود، در این ترکیب می‌توانید از تی شرت و شلوار راحتی و حتی گرمکن های ورزشی ساده و بدون طرح استفاده کنید.

برای پوشش مناسب داشتن در نظر گرفتن سایز اهمیت بالایی دارد لباس را جوری انتخاب کنید که سایز واقعی شما را نشان دهد، اگر درشت هیکل هستید یقه اسکی نپوشید به خصوص اگر گردن کوتاهی دارید،همیشه کمربند ببندید البته نه آنقدر سفت که شکمتان بیرون بزند.

اگر لاغر اندام هستید از طرح‌های راه‌راه عمودی استفاده نکنید زیرا کشیدگی و لاغری بدن را بیشتر نشان می‌دهد.

استایل مناسب آقایان و راه های مرد جذاب بودن.

در انتخاب کت به طرز قرارگیری صحیح کت بر عرض شانه هایتان دقت کنید.

شلوار جین یک پوشش همیشگی برای آقایان محسوب می‌شود، در انتخاب جین دقت کنید که شلوار نه زیاد تنگ و نه خیلی گشاد باشد کاملا اندازه و توی پا راحت باشد، از رنگ های تیره آن بیشتر استفاده کنید تا جین های روشن و سنگ شور شده.

کفش خوب و با کیفیت بپوشید، هیچ چیز به اندازه پوشیدن یک کفش شیک یک استیل مردانه را کامل نمی‌کند.

آموزش‌های رایگان modasa3d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *