شروع کنید

استایل مینیمال و قوانین آن در مد و فشن

استایل مینیمال و قوانین آن در مد و فشن

استایل مینیمال و قوانین آن در مد و فشن

استایل مینیمال به استایل‌های راحت و کاملا ساده گفته می‌شود که از تعداد آیتم های کمتری استفاده شده و رنگ‌های کمتری در استایل شما وجود دارد. استایل مینیمال برای استفاده روزانه و قرار‌های کاری بسیار مناسب است. این استایل اخیرا بسیار پر طرفدار شده زیرا هم به‌سادگی می‌توان از این استایل استفاده کرد هم هزینه کمتری برای خرید لباس ها می‌پردازید و هم به‌سادگی می‌توانید ست کنید و نیاز به ساعتها فکر کردن درباره اینکه چطور ست کنید نیست. اغلب سلبریتی‌ها برای استایل روزانه از این استایل پیروی می‌کنند و ترجیح آنها راحت لباس پوشیدن است بدون اینکه احساس ناراحتی در لباس خود داشته باشند. پس شما هم برای استفاده روزانه خود و حتی مهمانی ها و قرارهای دوستانه از این استایل استفاده کنید. چند نکته در این سبک باید رعایت کنید که در ادامه توضیح خواهم داد.

استایل مینیمال و قوانین آن در مد و فشن

۱- استفاده از زیور آلات سنگین و لباس ‌های پر زرق و برق ممنوع.

به هیچ عنوان زمان ست کردن آیتم‌ها از زیور آلات بزرگ با نگین‌های زیاد و رنگی استفاده نکنید. در کل از اکسسوری‌های کوچک، ظریف دارای رنگ خنثی استفاده کنید. به سادگی طرح و رنگ آنها توجه کنید. از پترن‌های ساده برای انتخاب پوشاک استفاده کنید. از پارچه‌های پولکی یا براق و چرم استفاده نکنید. آیتم‌های راحت و آزاد بپوشید.

۲- از رنگ‌های کمتری در ست کردن این استایل استفاده کنید.

در کل رنگ‌های خنثی انتخاب کنید و کمتر از رنگ‌های جیغ استفاده کنید یا اگر استفاده می‌کنید در آیتم بسیار کوچک باشد. ترکیب رنگ‌های گرم مانند: کرم،بژ، کاهی و کرم بسیار مناسب است یا اگر رنگ‌های سرد را می‌پسندید از خانواده خاکستری، سورمه ای و آبی نفتی استفاده کنید. پس رنگ و لعاب زیاد هم ممنوع.

استایل مینیمال و قوانین آن در مد و فشن

نیاز ضروری در کمد لباس:

چه آیتم‌هایی را در کمد لباس قرار دهیم تا همیشه برای استایل مینیمال آماده باشیم و براحتی بتوانیم ست بزنیم؟ چند آیتم مهم وجود دارد که در کمد هر فرد باید باشد تا هر زمان که می‌خواهد ساده بپوشد و یا راحت استایل بزند و خیلی به فکر این نباشد که چه چیزی بپوشد تا رنگ‌ها و سبک‌ها با هم هماهنگ شوند، بتوانید ار آیتم‌ها استفاده کنید. اولین آن شلوار جین است که تمامی طیف رنگ‌های آبی و خاکستری از این آیتم پرطرفدار مناسب ست کردن با هزاران آیتم دیگر می‌باشد و جین یکی از پر طرفدارترین‌هایی است که در هر کمد لباس چندتا از آن وجود دارد. مورد بعدی بلوز یا تیشرت سفید است، این آیتم هم بسیار پر کاربرد بوده و می‌توان بهترین و راحت ترین گزینه برای استایل مینیمال باشد. یقه اسکی‌های رنگ خنثی هم نقش مهمی در فصل سرد دارند و البته بارانی‌های ساده با رنگ خنثی. آیتم بعدی کیف و کفش است که البته باید رنگ‌های بی فام داشته باشد و بدون پترن و کفش‌ها راحت باشند که یا از کفش بدون پاشنه و تخت استفاده کنید یا اینکه کاملا اسپور بپوشید. کفش‌های کالج هم می‌تواند گزینه خوبی باشد

 

استایل مینیمال و قوانین آن در مد و فشن

آموزش‌های رایگان modasa3d

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *