شروع کنید

استایل هوی متال و شروع شکل گیری آن

استایل هوی متال و شروع شکل گیری آن

استایل هوی متال و شروع شکل گیری آن

هوی متال نیز ریشه آن از موسیقیست که در واقع متال اسم این سبک موسیقی است که بیشتر موسیقی اعتراضیست و از زمان جنگ این سبک پدیدار شده و در واقع راهی بوده و هست برای تخلیه و بروز خشونت علیه خیلی از مسائل اجتماعی که مهمترین آن جنک بوده است. به دلیل وجود پرخاش در سبک اشعار و نوع موسیقی آن که زیرشاخه موسیقی راک است رفته رفته لباس‌هایی برای طرفداران و فعالان این موسیقی طراحی شد که کامل کننده مفهوم اصلی شکل گیری این سبک بود. لباس‌های چرمی و تیره و خشن که در ادامه کاملا به آن خواهیم پرداخت.

بدلیل اینکه زمان شکل گیری موسیقی متال همگام شد با جنگ ویتنام و اعتراضات این افراد بسیار زیاد شد که بر لباس‌ها و نوع پوشش آنها تاثیر زیادی گذاشت که‌ به کت‌های چرم که پایه ثابت این استایل بود میخ و مهره های فلزی بسیاری وصل کردند و تن پوش‌های شبیه زره استفاده می‌شد و یا حتی کمربندهایی از گلوگه به کمر خود وصل می‌کردند. شلوار های بگ و شیش جیب با پوتین‌های چرم مشکی از مشخصه های این استایل است که همواره از این آیتم ها استفاده می‌شود.

استایل هوی متال و شروع شکل گیری آن

از خصوصیات ظاهری این افراد ریش‌های عجیب و غریب با مدل‌های خاص و موهای بلند و یا سرهای تراشیده می‌باشد. طرفداران این استایل همیشه در استایلشان خلاقیت خاص خود را دارند که در بعضی موارد در تتو‌های عجیب روی نقاط مختلف بدن، سر و صورت با اشکال متفاوت به نمایش می‌گذارند. در آرایش مو و صورت هم بسیار متفاوت هستند، مردان و زنان هردو آرایش خاص خود را دارند به شکل هایی مانند خط چشم‌های مشکی و پهن و صورت بیش از اندازه سفید یا لبهای رنگی مانند آبی، سبز و حتی سیاه.

استایل هوی متال و شروع شکل گیری آن

در مورد اکسسوری ها هم میتوان گفت که همواره ریشه خشونت در آنها دیده می‌شود و از زیورآلات فلزی مانند میخ های بزرگ و انگشتر هایی با شکل های عجیب سر اسکلت و یا پنجه بکس و گوشوارهایی میخی که البته معمولا چند سوراخ گوش را با آنها پر می‌کنند.

این استایل بااینکه بسیاری از المان‌های قدیم خود را حفظ کرده اما کم و بیش تعقیراتی در این استایل بوجود آمده که کمی از افراطی بودن این سبک کم شده و در واقع شکل کاربردی تری به خود گرفته که طرفداران این سبک در استایل‌های روزانه خود می‌توانند از این استایل استفاده کنند.

آموزش‌های رایگان MODASA3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *