شروع کنید

درباره استایل هیپ هاپ و نحوه ست کردن آن

درباره استایل هیپ هاپ و نحوه ست کردن آن

درباره استایل هیپ هاپ و نحوه ست کردن آن


در اواخر دهه ی ۶۰ میلادی در لس آنجلس و نیویورک خط خطی های روی بدنه مترو ها هر روز بیشتر از دیروز می‌شد ، این یک آلارم بود و یک نشانه ، از تولد یک “جنبش” ، که بعد ها با تکامل یافتنش به یک “خرده فرهنگ اجتماعی” تبدیل شد که نه فقط چهره ی دیوارهای شهر را به طور کلی تغییر داد بلکه روی نوع حرف زدن، رقصیدن و حتی لباس پوشیدن هم تاثیر گذاشت!
امروزه اکثر ما با موسیقی هیپ هاپ آشنایی داریم این موسیقی، خاص مردم سیاه پوست آمریکاست و نوعی موسیقی اعتراضی محسوب می‌شود و رپ نیز زیر مجموعه این سبک موسیقی است. پوشیدن لباس‌های گشاد و بزرگتر از سایز فرد از جایی شکل گرفت که در محله های فقیر نشین بچه‌ها از لباس‌های برادران بزرگتر از خود استفاده می‌کردندو هر کسی که لباس یا شلوار بزرگتر از سایز خود داشت به این معنی بود که برادر بزرگتر دارد، اما این نوع پوشش رفته رفته با گسترش و محبوبیت این نوع موسیقی وارد فرهنگ پوششی مردم گردید.

درباره استایل هیپ هاپ و نحوه ست کردن آن


برای استفاده از این استایل همانطور که گفته شد باید به سراغ تی شرت‌های چند برابر سایز خود بروید، گرافیتی حضور پر رنگی در این استایل دارد که می‌توانید از تی شرت‌های سفید با طرح‌های گرافیکی و تایپوگرافی نوشته های شعاری گزینه مناسبی هستند.

درباره استایل هیپ هاپ و نحوه ست کردن آن


شلوار نیز همانند پیراهن باید گشاد باشد، شلوار‌های چریکی، شلوار اسپورت با دمپای کشی، جین روشن و کمی شلوغ و تزئینات چرم برای این استایل مناسب است. اگر از شلوار گشاد استفاده می‌کنید ‌می‌توانید تی شرت تنگ تری به همراه سویی شرت آزاد بر روی آن بپوشید.
ازکفش های اسپورت و بند دار،نیم بوت‌های اسپورت با طرح‌های خاص استفاده کنید
حالت طبیعی موی خود را حفظ کنید و برای مدل دادن از هد بند، دستمال سر و چیز‌هایی شبیهه به این استفاده کنید، همچنین حضور کلاه کپ در این استایل نقش پر رنگی دارد. برای جذابیت بیشتر استایل خود از اکسسوری‌هایی مانند گوشوار‌های بزرگ و حلقه ای ،زنجیر و پلاک بزگ به گونه ای که روی پیراهن قرار بگیرد، ساعت‌های صفحه بزرگ و یا بستن پارچه به دور مچ نیز از گزینه‌های محبوب این استایل است.


در استفاده از از این استایل جسور و راحت باشید، نیازی به خرید لباس ‌های گران قیمت ندارید و از لباس‌های خودتان به راحتی می‌توانید استفاده کنید، از رنگ‌های موجود در پرچم آفریقا مانند قرمز،زرد،سبز،سفید بیشتر استفاده کنید. در این استایل بسته به میزان علاقه و اندیشه شخصی خود می‌توانید به سمت آوانگارد تر شدن حرکت کنید و یا به سمت مینیمال تر شدن این استایل بروید و تنها به یک پوشش با لباس‌های راحت و چند المان معروف این سبک استایل خود را بسازید.

آموزش رایگان MODASA3D

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *