شروع کنید

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست

خیلی از خانم ها علاقه بسیار زیادی به رنگ کردن موهای خود دارند و اینکه چهره های متفاوتی از خود داشته باشند و اغلب بدنبال تنوع هستند. خب رنگ کردن مو یکی از راه های کم خرج است که نتیجه دلخواهمان را هم می‌دهد. اما اینکه چه رنگی را انتخاب کنیم تا زیبا بنظر برسیم و مناسب رنگ پوستمان باشد را در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست

رنگ موی برنزه: این رنگ مو بخاطر اینکه رنگ تقریبا تیره ای هست برای ام رنگ های پوست مناسب است اما افرادی که پوستشان تناژ صورتی دارد بهتراست از این رنگ مو استفاده نکنند و افرادی که پوست گندمی روشن دارند این رنگ گزینه مناسب این افراد است.

 

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست

رنگ موی عسلی گرم: رنگ عسلی کاملا مناسب افرادیست که رنگ پوست گندمی تیره دارند و این رنگ می‌تواند گزینه بسیار مناسب باشد که جذابیت خاصی را به شما می‌بخشد. البته افراد سفید پوست با تناژ آبی هم می‌توانند از این رنگ مو به راحتی استفاده کنند.

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست

رنگ موی بیبی بلوند: این رنگ کاملا مناسب افرادیست که خود بلوند هستند و ریشه موهای نسبتا روشنی دارند با چشمهای رنگی و ابروهای روشن و رنگ پوست گندمی روشن یا سفید. که این رنگ موجذابیت آنهارا چند برابر می‌کند. اگر بلوند نیستید و به این رنگ مو علاقه دارید پیشنهاد می‌شود حتما ابروها و موهای صورتتان را روشن کنید تا این رنگ مو با چهره شما هماهنگ شود.

رنگ بلوند کرمی: این بلوند جزو بلوندهای خیلی روشن می‌باشد که در انتخاب این رنگ بسیار محتاط باشید این رنگ به هیچ عنوان به افرادی که رنگ پوست تیره دارند پیشنهاد نمی‌شود مگر اینکه بخواهید سبک خاص خود را داشته باشید. این رنگ که البته رنگ بسیار زیبایی هم هست مناسب افراد سفید پوست با تاژ صورتی است و این رنگ با پوست این افراد درخشش زیبایی را بوجود می‌آورد.

قهوه ای نارنجی: این تم رنگی که نزدیک به رنگ مسی است رنگ خاصی است که به دلیل گرم بودن با بسیاری از رنگ‌های پوست هماهنگ است و اگر بدنبال رنگی متفاوت تر از همیشه هستید این رنگ به شما پیشنهاد می‌شود. البته که برای افراد سفید پوست گزینه مناسب تری می‌باشد.

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست

شرابی یا بادمجانی: این رنگ هم مانند رنگ مسی از دسته رنگهای فانتزی بحساب می‌آید که برخلاف آن این دو رنگ مناسب برای افراد با رنگ پوست گندمی یا تیره است. اما افراد با ر نگ پوست روشن با تناژ آبی یا صورتی هم میتوانند این رنگ جذاب را امتحان کنند.

آموزش‌های رایگان modasa3d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *