شروع کنید

ایجاد دکمه و جا دکمه در نرم افزار CLO3D

ایجاد دکمه و جا دکمه در نرم افزار clo3d

چگونه در نرم افزار CLO3D دکمه و جا دکمه ایجاد کنیم؟

در این آموزش یاد خواهیم گرفت که چگونه دکمه و جا دکمه ایجاد کنیم، تنظیمات مربوط به آن‌را انجام دهیم تا دکمه‌ها با فرم مطلوب روی لباس قرار بگیرید.

جهت دریافت آموزش کامل نرم افزار CLO3D  کلیک کنید

خب قطعا ایجاد دکمه و جا دکمه در نرم افزار و برای شبیه سازی لباس بسیار مهم و کاربردی است بنابراین کار با این آیتم می‌تواند به شبیه سازی دقیق تری از لباس شمارا برساند. اما در خیلی از موارد به دلیل اینکه دکمه‌ها بهم ریخته می‌شوند و یا اینکه باعث می‌شود تا فرم لباس بهم بریزد افراد آیتم دکمه و جادکمه را فاکتور می‌گیرند و یا از فرم ظاهری دکمه به تنهایی استفاده می‌کنند.

مثلا اینکه قسمت مورد نظر را به یکدیگر با ابزار دوخت وصل می‌کنید و بصورت ظاهری دکمه‌هایی را روی خط دوخت ایجاد کنید. بدون قرار دادن جای دکمه و وصل کردن آنها به یکدیگر.

برای ایجاد دکمه و جا دکمه با صرف کمترین زمان پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر را ببینید.

شناسایی ابزار مربوط

BUTTON: ابزاری جهت ایجاد دکمه که در بخش تنظیمات آن می‌توان فرم دکمه و همچنین اندازه ها، رنگ، تکسچر آنرا هم نیز تغییر داد.

ایجاد دکمه و جا دکمه در نرم افزار CLO3D

BUTTONLOLE: ابزاری جهت ایجاد جای دکمه که مانند ابزار BUTTON می‌توان ابعاد و اندازه دلخواه به آن داد و همچین رنگ و تکسچر دلخواه را به آن اعمال کرد.

ایجاد دکمه و جا دکمه در نرم افزار CLO3D

 

 

 

 

 

 

 

SELECT/MOVE BUTTON: با این می‎توانید تغییرات و جابجایی انجام دهید و در مواقعی که دکمه ها در لباس گیر می‌کنند آنهارا بیرون کشید.

ایجاد دکمه و جا دکمه در نرم افزار CLO3D

FASTEN BUTTON: با این ابزار می‌توانید هر رو بخش دکمه و جای دکمه را به یکدیگر وصل کنید تا هر دو قسمت درون هم قرار بگیرند و ثابت شوند.

ایجاد دکمه و جا دکمه در نرم افزار CLO3D

 

 

 

 

 

 

 

نکته: قبل از فعال کردن شبیه سازی این نکته را انجام دهید. هر بخش از الگو که زیر قرار می‌گیرد و هر قسمت رو آنرا در همان حالت تنظیم کنید. لطفا فیلم را حتما تماشا کنید.

جهت دریافت آموزش کامل نرم افزار کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *