شروع کنید

ایجاد گردنبند مروارید در نرم افزار clo3d

ایجاد گردنبند مروارید در نرم افزار clo3d

ایجاد گردنبند مروارید در لباس

یکی از روشهایی که باعث حرفه ای شدن شما در زمینه سه بعدی سازی کمک می‌کند، توجه به جزعیات کار است مثل ایجاد گردنبند و گوشواره در نرم افزار. اظافه کردن این آیتم‌ها می‌توان به کار شما جلوه مطلوبی را بدهد و اینکه با شگرد‌های کوچک می‌توانید دیگران را شگفت زده کنید که چطور این کار را انجام داده اید و یا اینکه باعث می‌شود شما فرد حرفه ای در کار خود باشید که از خلاقیت بالایی برخوردار است و نگاه شما با دیگر افراد که در این زمینه فعالیت دارند متفاوت است.

روش کار

خب بریم به سراغ روش کار و اینکه از کجا باید شروع کرد.

مرحله اول: در اولین گام پترنی را به ظول دلخواه(طول گردنبند) و عرض ۲-۳ میل رسم کنید.

مرحله دوم: پترن را نزدیک به قسمت مورد نظر کرده و بعد از دوخت دو سر نوار شبیه سازی را فعال کنید تا پترن دور گردن قرار بگیرد.

ایجاد گردنبند مروارید در نرم افزار clo3d

نکته: بعد از شبیه سازی مقدار particel distance رو از بخش perpprty editor برروی ۵-۶ قرار دهید.

جهت یادگیری بهتر ویدیو آموزش زیر را ببینید.

مرحله سوم: در این مرحله ما از دکمه بعنوان مروارید استفاده می‌کنیم که روش مخفی برای ظاهر سازی می‌باشد. بنابراین  نوع دکمه  مشخص شده در تصویر را انتخاب کنیم.

ایجاد گردنبند مروارید در نرم افزار clo3d

مرحله چهارم: با ابزار button از ابتدای پترن یک دکمه را ایجاد کنید.

مرحله پنجم: در بخش تنظیمات مربوط به دکمه همانطور که گفته شد نوع مورد نیاز را انتخاب کنید و همچنین تنطیمات آنرا بر اساس اندازه‎های زیر تغییر دهید.

ایجاد گردنبند مروارید در نرم افزار clo3d

حالا وقت این شده که تعداد دکمه هارا افزایش دهیم تا گردنبند ما تکمیل شود.

مرحله ششم: با ابزار  select button دکمه ای که در محیط ذو بعدی روی پترن ایجاد کردید را انتخاب کنید و از آن یک کپی بگیرید.

مرحله هفتم: زمانی که سایه دکمه برای شما نمایش داده می‌شود که جای محل قرار گیری را انتخاب کنید، راست کلیک کنید و تنظیمات را براساس اندازه های زیر قرار دهید و تعداد را تا جایی ادامه دهید که کل پترن شما دکه ها قرار بگیرند.

آموزش ایجاد گردنبند در نرم افزار clo3d

خبب به همین راحتی شما گردنبند مروارید را ایجاد کردید. پیشنهاد می‌کنم ویدیو را حتما نگاه کنید تا روش نصب گوشواره را هم یاد بگیرید.

نکته: هنگام ایجاد دکمه ها، شبیه سازی غیر فعال کنید و همچنین بعد از ایجاد گردنبند حتماا قبل از شبیه سازی دکمه ها را freeze کنید تا بهم نریزند.

جهت دریافت کامل آموزش نرم افزار clo3d  کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *