شروع کنید

بدترین لباس‌های مراسم اسکار ۲۰۱۹

بدترین لباس‌های مراسم اسکار 2019

بدترین لباس‌های مراسم اسکار ۲۰۱۹

یکی از مهم ترین رویداد‌های عرصه مد و فشن در مراسم اهدای جوایز سینمایی و فرش قرمزها رخ می‌دهد( اسکار) که دراینگونه مراسم سلبریتی ها باید لباسی را انتخاب کنند که رسمیت و شکوه و زیبایی کافی را برای فرش قرمز داشته باشد، قطعا با شکوه‌ترین مراسم سینمایی مراسم اسکار هست، اما همیشه همه هنرمندان بهترین لباس انتخاب نمی‌کنند بعضی از آنان عجیب‌ترین لباس را انتخاب می‌کنند که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم.

بدترین لباس‌های مراسم اسکار 2019

 sarah paulson و لباس صورتی رنگش : بالاپوش شنل مانند که حالتی کیسه ایی دارد به همراه دامن پف دار. در طراحی این لباس هیچ توجه ای به فرم اندام نشده وهیچ جای درستی را برای بیرون ماندن بدن در نظر نگرفته است، چین‌های غیرصحیح بر روی شکم زمختی و بد رنگ بودن همینطور حالت یکنواخت آن بسیارخسته کننده و احمقانه به نظر می‌رسد.

بدترین لباس‌های مراسم اسکار 2019

carolina herrera و تک رنگ نازیبا: لباس بلند و طلایی رنگ که ظاهرا  به شکل ناشیانه ای از تندیس اسکار الهام گرفته شده، لباس بلند و نه چندان خوش دوخت به همراه یک شنل خیلی بلند که از قسمت سرآستین آویزان است ،حالتی اضافی و دست وپا گیر دارد، یقه هفتی لباس که فرمی ابتدایی دارد وخالی بودن قسمت گردن که می‌توانست با گردنبند جبران شود نیز توی ذوق می‌زند، این حجم زیاد پارچه براق اصلا خوشایند و چشم نواز نیست.

 

بدترین لباس‌های مراسم اسکار 2019

 

 maya rudolph گلدار شلوغ: لباس بیش از اندازه شلوغ، انتخاب پارچه‌ای که پر از طرح گل است به همراه چین های زیاد، پاپیون بزرگ روی یقه و حتی انتخاب طرح اشتباه که همان شنل داشتن است باعث پرحجم تر دیده شدن و شلوغی بیش از اندازه لباس شده است،استفاده از کمربند زیر سینه که آن را به لباس بارداری شبهه کرده،آرایش صورتی و مدل موی غیرجذاب بازهم به اشتباهات این استایل اضافه کرده‌است.

بدترین لباس‌های مراسم اسکار 2019

 

melisa mc caarthy و لباس نا متناسب با فرم اندامی اش: انتخاب رنگ سفید در قسمت بالا تنه به علاوه شنل که سرشانه را گردتر نشان می‌دهد چاقی بالا تنه را بیشتر کرده و حالتی دایره وار دارد. همینطور انتخاب شلوار راسته که پاچه آن معلوم نیست کجا تمام شده و روی پا را گرفته قد را کوتاه تر نشان می‌دهد وبلندی شنل هم اصلا جالب نیست وکل اندام را در یک غالب قرارداده.

بدترین لباس‌های مراسم اسکار 2019

sandy powell کت شلوار نامناسب: کت و شلوار راه راه عمودی با خطوط زیاد، طراحی پارچه برای کت شلوار  شلوغ است، قد کت زیادی بلند است و همینطور بلندی و گشادی شلوار حالتی شلخته دارد، کفش‌ها نیز زیاد مناسب شلوارنیست و به طورکلی شاید برای یک استایل راحتی زیاد هم بد نباشد اما انتخاب این استایل برای این مراسم کج سلیقگی است.

آموزش‌های رایگان modasa3d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *