شروع کنید

ترند زمستان آقایان در سال ۲۰۱۹ چیست؟

ترند زمستان آقایان در سال 2019 چیست؟

ترند زمستان آقایان در سال ۲۰۱۹ چیست؟

هر سال و هر فصل برند های معروف با طراحان توانمند و خلاق سعی براین دارند تا بهترین‌های خود را در فشن شو‌ها به نمایش بگذارند و سبک‌های جدید را به عموم ارائه دهند تا تنوع در لباس همیشه وجود داشته باشد که این مورد علاقه بسیاری از دوستداران مد و فشن می‌باشد. اما در نهایت شما باید سبک و استایل خود و آنچه با فرم اندامی، موقعیت اجتماعی و حتی شخصیت و بسیاری از فاکتورهای دیگر هماهنگی دارد را پیدا کنید تا تقلید کورکورانه نداشته باشید و البته که همیشه برای استایل مخصوص شما ترند‌های زیبا وجود دارد که هر فصل بتوانید از آنها استفاده کنید. آقایان سالهاست که وارد این عرصه شده‌اند که از ترند‌ها استفاده کنند و دنبال کننده مد باشند. حال چند ترند جدید سال۲۰۱۹ را برای آقایان معرفی خواهم کرد.

۱-استفاده از پترن لوگو:

این سبک استایل قبلا هم وجود داشته اما بیشتر برای بانوان و آیتم‌هایی مانند کیف و کفش استفاده می‌شد. امسال بیشتر برای پوشاک آقایان در کاپشن، کت،شلوار و کیف و کفش استفاده شده که با استقبال بسیار از آقایان مواجه شد. برندهایی مانند: بربری ،فندی ، لویی ویتان از این گروه بودند که در فشن شو هایشان از کلکسیون طراحی ها با استفاده از پترن لوگو رو نمایی کردند.

ترند زمستان آقایان در سال 2019 چیست؟

۲- کت، کاپشن و بارانی‌های طرح آتش نشانی با نوار‌های شبرنگ:

حتما شما هم زیاد این سبک را تن مدل ها و بلاگرهای معروف و حتی عموم مردم دیده‌اید. امسال رنگ‌های نئونی یا همان شبرنگ‌ها بسیار ترند و استفاده شده که برای آقایان با سبکی متفاوت و کمی فانتزی در کاپشن‌هایی مدل آتش نشانی طراحی شده. این مدل ها برخلاف تصور بسیار مورد استقبال قرار گرفت و یکی از پر طرفدارهای نه تنها آقایان بلکه خانم‌هاهم است و حتی خیلی از آنها از این طراحی متفاوت استفاده می‌کنند. از برندهایی که این سبک را ارائه دادند برند بربری و کلوین کلاین می‌باشد.

ترند زمستان آقایان در سال 2019 چیست؟

۳- پالتو‌های اور سایز:

پاتوهای پوست و یا پشمی با سرشانه های افتاده، یقه های بزرگ و تنه و آستین‌های گشاد هم از ترندهای امسال هستند که بیشتر رنگهای گرم برای این سبک در نظر گرفته شده است و البته یکی از پرکاربرد ترین ترند‌های امسال است که تقریبا برای تمام استایل‌ها و مکان‌ها کاربرد دارد و به دلیل رنگ هایی که درآ‌نها بکار رفته است با خیلی از رنگها می‌تواند ست شود.

ترند زمستان آقایان در سال 2019 چیست؟

۴- کابوی یا وسترن:

سبک لباس‌های غرب که کت و یا شلوار های چرمی با پیراهن‌های سفید یا کت‌های جیر ریشه دار هم یکی از پر طرفدار های امسال است که برای آقایان در استایل های روزانه و کژوال پیشنهاد می‌شود. حال انتخاب با شماست که از آیتم های کوچکی از این سبک استفاده کنید یا می‌خواهید این استایل را کاملا به شکل یک کابوی به تمام معنا برای خودتان اجرا کنید.

ترند زمستان آقایان در سال 2019 چیست؟

۵- تصویر‌های کارتونی:

استفاده از صورتک ها و تصویر های کارتونی روی پلیور و سیوشرت‌ها که جذابیت خیلی بالایی برای تینیجر‌‌ها داشته هم از ترند‌های امسال است. شاید کمی لوس و بچه گانه بنظر برسد و خیلی از افراد جامعه این سبک را دوست نداشته باشند یا ممکن است علاقه ای به این سبک وجود داشته باشد اما اعتماد بنفس برای پوشیدن این لباس ها را ندارند. خب اگر شما از این شکلک‌های جذاب بامزه خوشتان آمده می‌توانید از آیتم های کوچک تر این سبک استفاده کنید مثلا جوراب، دستکش، کلا یا شال گردن.

۶- پوشیدن لایه لایه لباس:

پوشیدن لباس‌ها با رنگ و یا حتی طرح‌های مختلف، که این ترند مخصوص آقایان به تنهایی نیست و خانم ها هم بسیار از این ترند استقبال کردند و استفاده می‌کنند. این استایل خلاقیت شما را طلب می‌کند که چه رنگها و طرح هایی را با هم استفاده کنید و یا چه سبکی از لباس‌هارا برای پوشیدن روی‌هم انتخاب کنید. دست شما برای ترکیب کاملا باز است.

ترند زمستان آقایان در سال 2019 چیست؟

۷- پارچه‌های چهارخانه اسکاتلندی:

این پارچه ها که معروف به چهارخانه های اسکاتلندی است همیشه به نوعی ترند بوده و استفاده می‌شده اصلا پارچه چهارخانه برای تمام فصل‌ها مخصوصا زمستان بسیار پر کاربرد است و می‌توان گفت که اکثرا حداقل یک آیتم از این پترن را در کمد لباس خود داریم. اما تفاوت در این است که امسال چهارخانه های قرمز مشکی معروف دامن های اسکاتلندی ترند شده و برای خیلی از آیتم ها در نظر و طراحی شده است. به دلیل رنگ زیبا و نوستالژی که دارد این ترند بسیار پر طرفدار شده و خیلی ار مردم بدنبال خرید این آیتم‌ها هستند.

آموزش‌های رایگان modasa3d

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *