شروع کنید

ترند زمستان خانم ها در سال ۲۰۱۹ چیست؟

ترند زمستان خانم ها در سال 2019 چیست؟

ترند زمستان خانم ها در سال ۲۰۱۹ چیست؟

حتما شما هم متوجه شده اید که برند‌ها بهترین کالکشن‌هایشان را به بانوان اختصاص می‌دهند و اصولا بیشتر برای بانوان لباس طراحی می‌کنند تا آقایان این هم به دلیل وجود تنوع در آیتم‌های مورد استفاده بانوان است و هم بدلیل تقاضای بیشتر بانوان بنابراین در هر فصل و کالکشن تنوع بیشتری را برای بانوان شاهد خواهیم بود. خانم ها هم عاشق همین تنوع در اجناس هستند تا همیشه مورد‌های جدید برای خرید داشته باشند. برندهای فعال در زمینه پوشاک همیشه برای بانوان و آقایان لباس‌هایی را در نظر و طراحی می‌کنند تا خانم و آقا در کنار هم دارای یک سبک و استایل باشند پس درست است که لباس های طراحی شده برای بانوان متنوع تراست اما در نهایت سبک هر برند برای هردو جنسیت تا حدود زیادی به یک شکل می‌باشد. در ادامه چند مورد که در زمستان امسال ترند شده بررسی خواهیم کرد.

۱- رنگ‌های نئونی: 

رنگ‌های نئونی که امسال یکی از پر کاربردترین رنگ‌های امسال است که خیلی از استایلیست ها را به وجد آورده و از این رنگ‌ها که احساس شادابی و جوانی را القا می‌کنند در خیلی از استایل‌های خود استفاده می‌کنند. این رنگ‌ها بیشتر برای بافت‌های یقه اسکی، جلیقه یا کاپشن‌های کوتاه و در آیتم‌های کوچک مانند کلاه، شال گردن و جوراب بکار برده شده است.

ترند زمستان خانم ها در سال 2019 چیست؟

۲- پاتوهای تدی:

تدی کت‌ها یکی از پر فروش ترین و پر تکرار ترین‌های امسال هستند که خیلی از رده ‌های سنی عاشق این پالتوهای نرم و راحت و بامزه شده‌اند. این کت‌ها بیشتر در رنگ‌های گرم مانند: شتری، قهوه‌ای و کرم شیری طراحی شده که قابلیت اینکه با طیف عظیمی از رنگها ست شود را دارد. اگر شما یکی از آنها را بخرید مطمعنا پشیمان نخواهید شد.

ترند زمستان خانم ها در سال 2019 چیست؟

۳- جوراب‌های رنگی:

هیچ کس در مقابل رنگ نمی‌تواند استقامت کند و هرچقدر هم شما عاشق رنگ تیره باشید بازهم با دیدن رنگ‌ها وسوسه می‌شوید تا آیتمی رنگی خرید کنید. جوراب رنگی بهترین گزینه برای این افراد است که دوست دارند استایلی با رنگ‌های تیره داشته باشند اما از مختصر رنگی را با رنگ محبوبشان ترکیب کنند. خیلی از برند‌ها امسال جوراب‌‌هایی با طرح های خاص و رنگ‌های هیجان انگیز طراحی کردند.

۴- بارانی‌های بلند:

درسته که بارانی یکی از آیتم‌های ثابت زمستان هرسال است اما همیشه این آیتم پر کاربرد دستخوش تعقیرات ماهرانه طراح برند‌ها می‌شود تا همیشه متفاوت باشد و محبوبت آن چند برابر شود. زمستان امسال بارانی‌های بلند و آزاد ترند شده اند که معمولا آستری از رنگ‌های خاص و زنده دارد و یا از پارچه های متالیک نقره‌ای و طلایی استفاده شده است. البته این رنگ را برای کاپشن‌هاهم زیاد استفاده شده است.

 

۵- کیف‌های شیشه ای:

حتما شماهم کیف‌های شیشه ای را دیده اید که اولین سوال در ذهن شما بوجود می‌آید اینست که این چقدر می‌تواند کاربردی باشد؟ در جواب باید به شما بگویم که دنیای مد و طراحان آن کمتر به فکر کاربردی بودن محصولات هستند زیرا مد همواره در حال تعقییر است و اگر بخواهید همیشه بروز باشید از آیتمی بیشتراز یک فصل نمی‌توانید استفاده کنید اما انتخاب با شماست که گزینه مناسب را انتخاب کنید. اما نمی‌توان خاص بودن این کیف‌هارا انکار کرد و خیلی از این کیف‌ها همراه با کیف کوچک دیگری که با پترن های زیبا و رنگی دوخته شده است تا وسایل شخصی که دوست ندارید مشخص باشد را درون آن قرار دهید این ترند مانند تمام طراحی های عجیب طرفداران خود را دارد.

ترند زمستان خانم ها در سال 2019 چیست؟

۶- پالتو و دامن‌های چهارخانه:

همانطور که قبلا هم گفتم چهارخانه ها یکی از پترن ‌های ثابت در تمام فصل مخصوصا زمستان هستند که امسال پالتوهای چهارخانه با مدل‌ها و رنگ‌های مختلف بسیار ترند شده و البته تفاوتی که وجود دارد اینست که این پالتو‌ها همرا با دامن ست خود طراحی شده که اغلب با بوت‌های بلند چرم پوشیده می‌شود. این مدل را خرید کردن یکی از کم ریسک ترین خرید‌ها می‌تواند باشد زیرا همیشه و همه‌جا استفاده خواهد شد.

۷- کت و شلوار‌های چرم:

استایل جذاب چرم با رنگ‌های تیره هم برای آقایان هم برای خانم‌ها واقعا خیره کننده است که امسال هم نگاه طراحان را جذب کرده و بسیاری از برند ‌ها شلوار‌های چرمی و کت های کوتاه آن را با زیپ‌های طلایی طراحی کردند که توجه قشر جوان را بشدت جذب کرده. استایل چرم با نیم بوت های ارتشی پیشنهاد بسیار زیباییست که استایلیست‌ها به طرفداران این استایل داده اند.

آموزش‌های رایگان modasa3d

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *