شروع کنید

درون کیف خانم‌ها چه می‌گذرد؟ چطور کیف مرتب و سبک داشته باشیم؟

درون کیف خانم‌ها چه می‌گذرد؟ چطور کیف مرتب و سبک داشته باشیم؟

درون کیف خانم‌ها چه می‌گذرد؟ چطور کیف مرتب و سبک داشته باشیم؟

مشکل بسیار مهمی که اکثر خانم‌ها با آن مواجه هستند مشکل درد و افتادگی شانه هاست، که این به‌دلیل حمل همیشگی کیف های سنگین و بزرگ است. خانم‌ها مخصوصا خانم‌های خانه دار که کودک دارند کیفشان را پراز وسایل ضروری و غیر ضروری می‌کنند و با خود همه‌جا حمل می‌کنند، این کار بسیار غلط و اشتباه است، شما باید همواره سعی کنید کیفتان را سبک نگه دارید و وسایل ضروری را درون کیف قرار دهید و مراقب حجم و وزن آنها باشید که سلامت شما را به‌خطر نیفتد.  اگر نمی‌توانید خودتان را کنترل کنید و هرچقدر تلاش می‌کنید کیفتان را سبک نگه دارید، نمی‌توانید، پیشنهاد من این‌است که سعی کنید هنگام خرید کیف‌های کوچک تر را انتخاب و خریداری کنید. در ادامه درباره چند وسایل مورد نیاز درون کیف بحث خواهیم کرد تا شاید بتواند به شما در مرتب سازی کیفتان کمک کند.

پیشنهاد می‌کنم مقاله در خصوص نقش کیف در استایل رو مطالعه کنید.

درون کیف خانم‌ها چه می‌گذرد؟

 

مجهز بودن: لازم نیست شما همیشه هر وسیله ای را در کیف خود قرار دهید و حمل کنید که در بیشتر مواقع حتی یکبارهم از آن وسیله استفاده نمی‌کنید، بنابراین مجهز بودن خوب است اما شما باید به وسایل ضروری مجهز باشید نه وسایل غیر ضروری. بنابراین این نکته را همیشه در نظر بگیرید و به آن توجه کنید. سلامتی شما از هر چیزی واجب تر است.

کیف پول: حتما یک کیف پول سبک و کوچک در کیفتان داشته باشید تا هم کارتهای بانکی و پول نقد را درون آن قرار دهید و هم اینکه از بهم‌ریختگی کیفتان جلوگیری کنید. کیف پول خیلی بزرگ احتیاج نیست و سعی کنید کیف پول کوچک انتخاب کنید.

عینک: از وسایل مورد نیاز ضروری دیگر عینک آفتابی و یا عینک طبی در صورت نیاز است که حتما باید با خود به‌همراه داشته باشید. حالا اگر جعبه عینک شما بزرگ و سنگین است می‌توانید به عینک خود بند عینک وصل کنید و در زمانی که به عینک احتیاج ندارید آویز گردنتان باشد. یکی دیگر از مزیت‌های این کار اینست که امکان جاگذاشتن و یا گم کردن شما بسیار کم می‌شود و دیگر دغدغه ای از اینکه ممکن است عینک در کیفتان بشکند هم نیز ندارید.

 چطور کیف مرتب و سبک داشته باشیم؟

عطر: خب خیلی از افراد به اینکه عطری درون کیف خود قرار دهند عادت دارند و می‌توان گفت وسیله ای لازم هم می‌باشد، اما اینکه شما شیشه عطر بزرگی را درون کیفتان قرار می‌دهید اصلا قابل درک نیست و کاری کاملا اشتباه است زیرا شیشه عطر به تنهایی بسیار سنگین است و زمانی هم عطر داخل آن باشد سنگین‌ترهم می‌شود. پس اگر به عطر علاقه دارید، اگر این امکان وجود دارد از اشانتیون عطرتان استفاده کنید و یا در غیر این صورت از عطر‌های کوچک مخصوص جیب و کیف نیز استفاده کنید.

وسایل بهداشتی: وسایل بهداشتی از ضروریات کیف شماست و لازم است که همراه خود دستمال کاغذی یا دستمال مرطوب و یا ژل ضد عفونی کننده دست داشته باشید، اما همانطور که قبلا اشاره شد نیز باید نمونه های جیبی و کیفی محصول را خریداری کنید.

لوازم آرایشی: بسیاری از خانم ها تمام وسایل آرایشی که دارند را در کیف قرار می‌دهند  و همیشه و همه‌جا با خود حمل می‌کنند اصلا لازم نیست کرم پودرو کانسیلر و چندین مدل رژ لب را همیشه در کیف خود داشته باشید، تنها کرم ضدآفتابتان . یک بالم لب یا رژلب برای تمدید آرایش شما بیرون از منزل کافیست. بنابراین وسواس بیش‌از حد نشان ندهید و کیفتان را سبک و مرتب کنید.

چطور کیف مجهز و مرتب داشته باشیم

وسایل مورد نیاز شخصی: خیلی از افراد بنا به شرایط شغلی و نیازهای شخصی ممکن است برای جمع آوری کیف خود به وسایلی غیراز موارد بالا نیاز داشته باشید مثلا دفتر یاداشت و یا حتی کتاب و… قرار دادن وسایل ضروری درون کیف اجتناب ناپذیر است اما به مک حجم و کم وزن بودن آن بسیار توجه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *