شروع کنید

در منزل هم لباس زیبا بپوشید. لباس مناسب چیست؟

در منزل هم لباس زیبا بپوشید. لباس مناسب چیست؟

در منزل هم لباس زیبا بپوشید. لباس مناسب چیست؟

وقتی صحبت از لباس‌های منزل می‌شود، تصورخیلی‌ها اینست که لباس منزل را چون افراد غریبه نمیبینن پس هر چیزی میتوانیم بپوشیم حتی لباس‌های کهنه و پاره شده یا لباس‌هایی که در اثر شسته شو رنگشان تغییر کرده یا پوششی که هیچ دقتی در انتخاب مدل و رنگ و طرح آن نشده است، که این تصور رایج کاملا غلط است درست است که نیازی نیست لباس منزلتان به اندازه یک لباس مهمانی خاص و زیبا باشد اما با در نظر گرفتن چند نکته ساده و به خرج دادن کمی سلیقه به یک فرد همیشه  خوشپوش و جذاب برای سایر افراد خانواده باشید.

در نظرگرفتن جنس پارچه بسیار مهم است. برای پوشش خانگی از جنس‌هایی با الیاف مصنوعی مانند پلی استر و نایلون و جنس هایی که درصد زیادی پلاستیک دارند به هیچ عنوان استفاده نکنید به این دلیل که اجازه عبور هوا را از داخل و خارج از لباس نمی دهند، جلوی تنفس پوست و خروج رطوب ناشی از تعریق را می‌گیرد. همچنین زمختی این الیاف باعث ایجاد و تحریک حساسیت های پوستی می شود.

از جنس‌هایی با الیاف طبیعی مانند نخ وپنبه استفاده کنید که این اجناس علاوه برعبور مناسب جریان هوا و کنترل رطوبت بدن بسار لطیف و راحت هستند و مانع ایجاد حساسیت‌های پوستی می‌شوند.

در منزل هم لباس زیبا بپوشید. لباس مناسب چیست؟

 

مدل‌های پوشش در منزل

می‌توانید از تونیک و شلوار‌هایی که ست هم هستند استفاده کنید، انتخاب رنگ‌های شاد و طرح ‌های عروسکی گزینه مناسبی برای یک پوشش خانگی برای دختر خانم های جوان است.

اگر در فصل سرد هستید ازتونیک‌های آستین بلند و پیژامه با جنس حوله‌ای استفاده کنید ودر فصل تابستان از ست تاپ و شلوارک استفاده کنید.

برای انتخاب لباس منزل راحتی باید اولویت اول باشد پوشش جذب و تنگ تاثییر بدی بر روی بدن دارد به خصوص شلوار که در صورت تنگ بودن بر روی اندام جنسی اثر منفی می‌گذارد و باعث ایجاد حساسیت خصوصا در خانم‌ها می‌شود، پس لباس‌هایی را انتخاب کنید که آزاد باشند، البته نه آنقدر که از سایزخودتان فراتر برود در این صورت ظاهر شما را شلخته و نامرتب نشان می‌دهد.

در منزل هم لباس زیبا بپوشید. لباس مناسب چیست؟

لباس‌های بلند تا زانو، علاوه براینکه بسیار راحت هستند، یک گزینه مناسب برای زمان‌هایی که مهمان دارید هم می‌تواند باشد، در انتخاب این سبک از پوشش ازپارچه‌های طرح دارمی‌توانید استفاده کنید.

از پوشیدن بلوز وشلوار به صورت یکدست مثلا سر تا پا قرمز یا هر رنگ دیگری خودداری کنید زیرا یک رنگ بودن پوشش برای فضای بسته منزل خصوصا که رنگ‌های خام باشد خسته کننده است، رنگ‌ها را باهم ترکیب کنید مثلا شلوار خاکستری،بلوز صورتی و…

پترن‌های مختلف را باهم نپوشید مثلا بلوز گل دار و شلوارچهارخانه، یا راه‌راه و خالدار اگر بلوز طرح دارمی‌پوشید بهتر است که شلوار را ساده اتخاب کنید و برعکس.

در منزل هم لباس زیبا بپوشید. لباس مناسب چیست؟

همانطور که اشاره شد در انتخاب جنس دقت کنید لباس‌های بی کیفیت و ارزان قیمت را کنار بگذارید، شاید در نگاه اول تفاوت چندانی را حس نکنید اما این دسته از لباس‌ها بخاطر عدم کیفیت در اثر شستشو به سرعت تغییر رنگ می‌دهند و یا بافت آن شل می‌شود، لازم به صرف هزینه  بسیار بالا برای لباس منزل نیست اما مطمئن شوید که جنس مناسبی را انتخاب می‌کنید، حتی اگردر طراحی بسیار ساده و معمولی باشد.

اگر از دامن استفاده می‌کنید دقت داشته باشید که دامن رو یا بالای زانو انتخاب کنید یا زیر  زانو، تمام شدن اندازه دامن دقیقا روی زانو  دید را روی زانو‌های شما متمرکز می‌کند که قسمت جذابی نیست، ازست‌های تاپ و دامن کوتاه اسپورت یا شلوارک‌های دامنی در فصل تابستان حتما استفاده کنید. در استفاده از دامن‌های بلند، تک رنگ رو به طرح‌های شلوغ ترجیح دهید.

در استفاده از رنگ‌ها نیزبیشتر از رنگ‌های شاد استفاده کنید و رنگ‌های خنثی مثل مشکی،سفید،خاکستری را در صورت ترکیب با یه رنگ دیگه بکار ببرید.

در منزل بانوان  خانه دار  یک دست لباس کهنه برای زمان‌هایی که به نظافت مشغولید و با مواد شوینده سروکار دارید یا رنگ مو روی سرتان گذاشته اید نگه دارید و از آن استفاده کنید، اما برای روزهای عادی یک خانوم آراسته و خوشپوش باشید.

آموزش‌های رایگان MODASA3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *