شروع کنید

رویداد و اتفاق های مهم که در سال ۲۰۱۸ پشت سر گذاشتیم

رویداد و اتفاق های مهم که در سال 2018 پشت سر گذاشتیم

رویداد و اتفاق های مهم که در سال ۲۰۱۸ پشت سر گذاشتیم

رویداد هر ساله فعالان مد و شناخت برترین برند سال.

۱- بربری ۲- پرادا ۳- گوچی (برنده) ۴- آف وایت ۵- والنسیاگا

طراح سال ۲۰۱۸

۱- النساندرو میکله طراح گوچی ۲- کلیدویت کلر طراح ژیوانچی ۳- کیم جونز طراح دیور ۴- ویرجیل ابو طراح ولنتینو ۵- پیر پائولو پیکولی طراح ولنتینو (برنده)

مدل برتر سال ۲۰۱۸

۱- آدت آکچ ۲- آدووا آبو ۳- بلا حدید ۴- کایا گربر (برنده) ۵- وینی هارلو

برند بربری بعداز ۲۰سال پترن پارچه خود را تقعیر داد.

رویداد و اتفاق های مهم که در سال 2018 پشت سر گذاشتیم

همچنین برند بالمین پس از ۷۰ سال لوگوی خود را تقعیر داد.

رویداد و اتفاق های مهم که در سال 2018 پشت سر گذاشتیم

بدشانسی دولچه اند گابانا

این برند معروف ایتالیایی کلیپ تبلیغاتی با موضوع بانوی چینی با جواهرات و لباس از این برند که در تلاش خوردن ماکارونی است را ساخت و در دنیای رسانه پخش کرد. تا اینجا مسئله خاصی وجود ندارد اما مشکل آنجا بوجود می‌آید که یکی از شهروندان چین این مسئله را نژادپرستانه تلقی می‌کند و بعد از آن به استفانو گابانا ایمیلی زده و مسئله را عنوان می‌کند اما با برخورد زشت و بد استفانو مواجه می‌شود که به چین و مردم آن توهین کرده و حرف های بدی درباره آنها در جواب گفته است که این باعث شد تا مردم چین علیه این برند پرطرفدار شورشی کنند و عکس هایی در صفحات اجتماعیشان گذاشته شود مبنی بر آتش زدن محصولات این برند و هشتگ هایی علیه آنها. کمی بعد استفانو اعلام کرد که این ایمیل را هرگز او ننوشته و صفحه او حک شده بوده اما این باعث شد تا این برند معروف بازار بزرگ چین را از دست بدهد و از محبوبیت او کم شود و زیان های بسیاری برای این برند رخ داده است.

همکاری بزرگ مایکل کورس و ورساچه

رویداد و اتفاق های مهم که در سال 2018 پشت سر گذاشتیم

از جمله اتفاق هایی که همه مردم را شوکه و شگفت زده کرد فروش ورساچه به مایکل کورس بود که مایکل کورس اعلام کرد برند ورساچه را به ارزش ۲/۱ میلیارد دلار خریداری کرده و اتفاق های خوب پیش رو می‌باشد. با واکنش های بسیار مردم دوناتلا ورساچه اعلام کرد که این اتفاق به نفع ورساچه بوده و حتما تحولی بسیار عالی رخ خواهد داد و تنها مالکیت این برند را به مایکل کورس واگذار کرده و همچنان مدیر و طراح این برند خواهد ماند و جای نگرانی نیست.

استفاده نکردن برندها از پوست حیوانات و چرم

طراحان بسیار زیادی تصمیم بر این گرفتند که به هیچ عنوان در محصولات خود از پوست حیوانات و چرم استفاده نکنند و به پوست و چرم های مصنوعی روی آورند. اولین برندها مایکل کورس و گوچی اعلام کردند که دیگر از پوست حیوانات استفاده نخواهند کرد و بعد از آنها خیلی از برندهای مانند: کوآچ، بربری، ورساچه و… به جمع دوستاران حیوانات پیوستند. این رویداد بسیار مهمی در صنعت پوشاک بود.

مجله ووگ که بسیار معروف و مشهور در صنعت مد می‌باشد در سال ۲۰۱۹ به نقد و بررسی برترین کالکشن ها و معرفی آنها پرداخته است. که او جدول زیر را در مجله خود منتشر کرده.

رویداد و اتفاق های مهم که در سال 2018 پشت سر گذاشتیم

آموزش‌های رایگان modasa3d

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *