شروع کنید

استفاده از هنر آسیا (عمامه و چارقد) در فشن شو ۲۰۱۸ گوچی

استفاده از هنر آسیا (عمامه و چارقد) در فشن شو 2018 گوچی

استفاده از هنر آسیا (عمامه و چارقد) در فشن شو ۲۰۱۸ گوچی

قطعا همه شما با برند گوچی آشنایی کامل دارید و بارها و بارها درباره این برند و فشن شو های متفاوتش که اغلب خبر ساز می‌شوند شنیده اید. برند گوچی یک برند لوکس ایتالیایست که دفتر مرکزی او در فلورانس ایتالیاست. در سالهای اخیر گوچی به فعالیت‌های انسان دوستانه و حمایت از کمپین‌های  نه به خشونت علیه زنان و کوکان پرداخته است که فعالیت های مختلفی در این عرصه نیز انجام می‌دهد. او همچنین سعی در اتحاد بین ملت‌ها دارد و همواره با این اعتقاد فعالیت هایی را انجام می‌دهد، از جمله این فعالیت‌ها اجرا شو زنده ۲۰۱۸ بود که سعی کرده  با استفاده از هنر و مذهب آسیا و استفاده از مدل‌های اروپایی، آسیا و اروپارا به یکدیگر پیوند دهد. حتما این موضوع برای شماهم جالب شد تا بیشتر درباره جزئیات این فشن شو بدانید در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

 

استفاده از هنر آسیا (عمامه و چارقد) در فشن شو 2018 گوچی

برند بزرگ و پر طرفدار گوچی ریسک بزرگی را در فشن شو ۲۰۱۸ انجام داد و آن با ایده گرفتن از آسیا که ایده از معماری، مذهب، خصوصیات ظاهری و تاریخ آن بود لباس‌هایی را طراحی کرد که در این فشن شو زنانی با ابروهای پیوسته و چارقد و مدل لباس‌های قجری ظاهر شدند و مردان هم با عمامه و ریش وارد صحنه شدند و همه را مات و مبهوت از این طرح ها و مدل ها کردند و در ادامه طراح این برند یعنی تام فورد به دفاع از طرح های خود برخواست و توضیح داد که هدف او نشان دادن فرهنگ و هنر تکه ای از این کره خاکی بوده و البته فرهنگ و تاریخ بسیار زیبایی پشت هر طرح او نهفته است و در ادامه این مطلب را اضافه کرد که مدل معروف یونانی سوفیا هدجی پنتلی به خاطر داشتن ابرو‌های پیوسته و پرپشت و مشکی اش بیش از ۱۵۰ هزار فالور جذب کرده.

 

 

استفاده از هنر آسیا (عمامه و چارقد) در فشن شو 2018 گوچی

البته موضوع به همینجا ختم نشد و در شبکه های اجنماعی با اعتراضات بسیار تحت این عنوان که چرا از مدل مسیحی استفاده شده است شکل گرفت و نظر بسیاری این بوده که اگر فرهنگ و مذهب کشوری را می‌خواهید به نمایش بگذارید پس چرا از مدل‌های سفید پوست مسیحی استفاده کردید. تام فورد هم در توییتر خود اعلام کرد که متوجه هستم که درک این مطلب برای شما سخت است اما سعی کنید با یکدیگر جدای از مرز و خطوط مهربان باشید و هدف من هم دوستی و اتحاد بوده است. بنظر می‌رسد که تام فورد جواب دندان شکنی را به معترضین داده است.

آموزش‌های رایگان modasa3d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *