شروع کنید

قابلیت های نرم افزار مارولوس دیزاینر و کارایی‌ها آنها در شبیه سازی

قابلیت های نرم افزار مارولوس دیزاینر و کارایی‌ها آنها در شبیه سازی  

 نرم افزار مارولوس دیزاینر و کارایی‌ها آنها در شبیه سازی  

قابلیت‌ های نرم افزار مارولوس دیزاینر چیست؟ از سوالات زیادی که پرسیده شده و در ادامه به آنها پاسخ خواهیم داد.

درباره دو موضوع مهم در خصوص نرم افزار مارولوس دیزاینر صحبت کردیم  که اگر هنوز مقاله هارا مطالعه نکرده اید.

۱- برای مطالعه مقاله در خصوص آشناییی با نرم افزار مارولوس دیزاینر اینجا کلیک کنید

۲- برای مطالعه مقاله در خصوص کاربرد‌های این نرم افزار نیز این قسمت کلیک کنید

خب حالا که مقاله های بالا را مطالعه کردید و با محیط این نرم افزار و کاربرد های آن برای فعالان مد و فشن آشنا شده اید به بحث دیگری درباره نرم افزار مارولوس دیزاینر خواهیم پرداخت و آن هم محاسن آن است که در واقع این نرم افزار چه قابلیت هایی دارد و شناخت توانایی های آن برای ارائه بهترین پروژه ممکن.

۱- قابلیت دیداری هم زمان محیط دو بعدی و سه بعدی: این قابلیت به شما کمک خواهد کرد که همزمان با الگو سازی نمونه شبیه سازی شده را در یک تصویر مشاهده کنید تا بهتر بتوانید عیوب الگو سازی را مشاهده و رفع کنید.

قابلیت های نرم افزار مارولوس دیزاینر و کارایی‌ها آنها در شبیه سازی  

۲- ابزارهای فرآوان جهت شبیه سازی: در هر دو محیط بسته به نیاز ابزارهای بسیاری تعبیه شده است تا در بهترین و دقیق ترین حالت کار شما پیش رود.

۳- قدر شبیه سازی قابل تنظیم: در این نرم افزار شما می‌توانید در نزدیک ترین حالت ممکن از شبیه سازی مدل اصلی خود را انجام دهید. قابلیت ساخت پارچه با بافت اصلی آن، حجم و افت (سنگینی) پارچه به حالت طبیعی، ضخامت، برق پارچه و…

۴- امکان انتخاب چند آواتار (مدل) در جنسیت و سنین متفاوت: وجود چندین نوع مدل برای شبیه سازی کار را بسیار آسان خواهد کرد و وجود چندین مدل مو کفش و پوزیشن (ژست) های مختلف نیز به حرفه ای بودن کار شما کمک شایانی می‌کند.

آواتار کودک در محیط نرم افزار سه بعدی لباس 

۵- امکان الگو سازی و خروجی گرفتن از آن: شما می‌توانید همزمان با شبیه سازی سه بعدی الگو سازی را هم به صورت کامل و دقیق انجام دهید و در انتها خرجی از آن تهیه کنید و پلات بگیرید و از این الگو برای نمونه زنده خود استفاده کنید.

۶- قابلیت مشاهده تمامی زوایای لباس: در محیط سه بعدی شما به راحتی می‌توانید دور تا دور مدل بچرخید زوم کنید و تمامی زوایا و خطوط لباس را مشاهده کنید.

۷- امکان تغییر سایز آواتار: همچنان شما می‌توانید دسترسی به تمامی نقاط بدن آواتار داشته باشید و آن را براساس مدل زنده خود شبیه سازی کنید و سایز و اندازه ها و حتی قد آواتار را تغییر دهید.

قابلیت تقییر سایز آواتار  در محیط نرم افزار 

۸- امکان سایز بندی الگوها: با این قابلیت شما اگر می‌خواهید برای تولیدی خود یا کارفرمایتان خروجی الگو بگیرید همزمان می‌توانید در چندین سایز مختلف این الگو را تغییر دهید و خروجی بگیرید این قابلیت بسیار زیاد به سرعت الگو سازی شما کمک خواهد کرد.

۹- اجرای شو زنده: از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار فوق العاده اجرای کت واک (شو زنده) در محیط نرم افزار می‌باشد که برای بهتر دیده شدن لباس در حرکت، آواتار کت واک می‌کند تا بهتر قابلیت و فیزیک لباس را مورد بررسی قرار دهید.

۱۰- طراحی بک گراند محیط سه بعدی: یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار امکان وارد کردن عکس و رنگ برای بک گراند محیط سه بعدی و فضا سازی برای شو زنده آواتار که به تناسب طرح و کاربرد لباس طراحی شده می‌توانید بک گراند مرتبط را قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *