شروع کنید

مارولوس دیزاینر چیست؟ چه کاربرد‌هایی دارد و چرا باید آن را بیاموزیم؟

مارولوس دیزاینر چیست؟ چه کاربرد‌هایی دارد و چرا باید آن را بیاموزیم؟

مارولوس دیزاینر چیست؟ چه کاربرد‌هایی دارد و چرا باید آن را بیاموزیم؟

نرم افزار مارولوس دیزاینر یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای سه بعدی لباس و پارچه است که اگر هنوز با این نرم افزار آشنایی ندارید کلیک کنید

در این مقاله با کاربرد های این نرم افزار آشنا خواهیم شد که اصلا چرا باید این نرم افزار را بیاموزیم؟

امروزه نرم افزارهای بسیاری در خصوص رشته ها و کسب و کارهای مختلف راه اندازی و به بازار کار وارد شده اند که همین موضوع به این معناست که در دنیای کسب و کار همواره باید بروز ماند تا بتوانید موفق باشید و همگام با جدید ترین متد‌های دنیا پیش بروید.

مارولوس دیزاینر چیست؟ چه کاربرد‌هایی دارد و چرا باید آن را بیاموزیم؟

 

برنده باشید: در این زمان که تکنولوژی همواره در حال پیشرفت است دیزاینر‌هایی برنده هستند و می‌توانند موفق تر از پیش حرکت کنند که در مقابل تکنولوژی مقاوت نخواهند کرد و همواره در تلاش برای بروز شدن خواهند  بود. این دسته از افراد می‌توانند حتی در سطح بین الملل کسب و کار خود را گسترش دهند.

کاربرد نرم افزار مارولوس: این نرم افزار که مدتیست وارد بازار کار طراحان لباس و فعالان این عرصه شده است در مدت زمان کوتاهی بسیار خوش درخشیده و با استقبال فرآوانی نیز مواجه شده است که حتی  برخی از دانشگاه ها نیز در حال تدریس این نرم افزار می‌باشند. پس موفقیت این نرم افزار به این معناست که اگر حتی سهم کوچکی از این عرصه را به عهده دارید برای همواره بهتر شدن خود این نرم افزار را بیاموزید.

بعد از یادگیری این نرم افزار چه استفاده هایی می‌توان از آن کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت: در مرحله اول یادگیری این نرم افزار شمارا نسبت به رقیبانتان حرفه ای تر خواهد کرد و در واقع شما یک امتیاز برتری خواهید گرفت. پس همانطور که گفته شد هرچه سریع تر این عمل را انجام دهید سریع تر به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

طراح حرفه ای:دیزاینر ها که قبل از این طرح خود را به صورت اتود های ساده و یا طرح های رنگ شده به تولیدی ها و خیاطان ارائه می‌دادند حتما بارها و بارها با این مشکل مواجه شده اند که نمونه دوخته شده از طرح با طراحی آن مقایرت دارد. این به چه معناست؟ طرحی که شما ارائه می‌دهید هر چقدر که با تکنیک های مختلف طراحی سعی کرده باشید شبیه ترین حالت را به تصویر بکشید بازهم برای خیاط و تولیدی گنگ و نا مفهوم خواهد بود چرا؟ زیرا طرح شما فلت و دوبعدی است و کسی که مسعولیت اجرا را برعهده دارد دید کامل به اطراف لباس ندارد بنابراین مجبور به این می‌شود که بنا به تجربه و تشخیص خود عمل کند که در بیشتر مواقع مشکل ساز خواهد شد. اما با ارائه دادن نمونه اجرا شده سه بعدی لباس خیاط می‌تواند دور مدل بچرخد و تمام زوایا  را به طور کامل مشاهده کند.

مارولوس دیزاینر چیست؟ چه کاربرد‌هایی دارد و چرا باید آن را بیاموزیم؟

مورد دیگر اینکه سرعت و دقت کار شما چندین برابر نیز خواهد شد و در واقع کمک بزرگی به خودتان کرده اید. اینکه با اجرای سه بعدی تمام آنچه در ذهن دارید را می‌توانید به تصویر بکشید.

از دیگر مزیت‌های این نرم افزار الگو سازی همزمان با طراحی می‌باشد که سرعت کار شما را بسیار افزایش می‌دهد که شما می‌توانید علاوه بر ارائه طرح لباس الگوی آنرا هم نیز به صورت کامل  حتی در حالت سایز بندی های مختلف پروژه خود را تحویل دهید و یا اگر خود تولید کننده هستید به راحتی می‌توانید از الگوها استفاده کنید.

مزون های لباس: از دیگر کاربرد های این نرم افزار هیجان انگیز قابلیت اجرای لباس برروی مدلی با فرم اندامی مختلف می‌باشد. این به چه معناست؟ خیاطان، دیزاینر ها و صاحبان مزون‌ها مراجع کننده های مختلف با فرم ‌‌های اندامی متنوع دارند که خواسته آنها طراحی لباس مناسب فرم اندامیشان است که بتواند آنان را زیباتر جلوه دهد. حال اکثر مزون ها لباسی را به صورت خطی روی مانکنی با سایز کاملا نرمال طراحی می‌شود که در بیشتر مواقع زمانی که کار اجرا و دوخته می‌شود و تن مدل اصلی می‌رود با چیزی کاملا جدا از تصور قبلی مواجه خواهند شد. این نرم افزار این مشکل بزرگ را هم نیز حل کرده و شما این قابلیت را خواهید داشت که مدل سه بعدیتان را بر اساس اندازه های مدل زنده خود تعقییر دهید و لباس را تن آن ببینید با نزدیک ترین حالت ممکن به شکل زنده آن. این موضوع بسیار کار شما را راحت تر خواهد کرد و رضایت مشتریان خود را به حداکثر خواهید رساند.

 

مارولوس دیزاینر چیست؟ چه کاربرد‌هایی دارد و چرا باید آن را بیاموزیم؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *