شروع کنید

مام جین و آیتم های مناسب ست کردن با آن

مام جین و آیتم های مناسب ست کردن با آن

مام جین و آیتم های مناسب ست کردن با آن

مام جین‌ها یا جین‌های مام استایل به تازگی میان تمام رده سنی در جامعه بسیار پرطرفدار و کاربردی شده که از تینجیرها تا افراد مسن همه از این سبک شلوار استفاده می‌کنند زیرا علاوه بر راحتی آنها مد روز و مدرن هم هستند. تا چند سال پیش شلوارهای گشاد راسته تنها در کمد افراد مسن و یا افرادی که به مد چندان اهمیتی نمی‌دادند دیده می‌شد اما امروز با کمی تقییرات کوچک در برش این جین زیبا توانستند از لباس خسته کننده آنرا به پر طرفدار روزانه که از پوشیدن آن سیر نمی‌شوی تبدیل کنند. مام جین‌ها با خیلی از استایل‌ها هماهنگ هستند و می‌توان با خیلی از رنگها و مدلهای موجود در کمدتان آنرا ست کنید و هر بار استایل جدید بسازید. بریم به برسی این پرطرفدار با آیتم های مختلف بپردازیم.

مام جین و آیتم های مناسب ست کردن با آن

ست با تیشرت: مام جین را می‌توانید با تیشرت‌های سفید ساده و یا رنگی با چاپ‌های عروسکی ست کنید اگر تیشرت شما روی شلوار قرار بگیرد یک کتونی ساده برای یه استایل فوق العاده راحت و روزانه بسیار مناسب است یا اگرمی‌خواهید استایلی کمی رسمی تر داشته باشید تیشرت را داخل شوار کنید و با بستن یک کمربند همرنگ تیشرت و پوشیدن کفش تخت مثل کفش کالج استایل خود را کامل کنید.

مام جین و آیتم های مناسب ست کردن با آن

ست با کت: این سبک شلوار با کت های کوتاه بهتر ست می‌شود و استایل شما را شیک و جذاب نشان می‌دهد. دکمه کت را باز بگذارید و زیر آن تیشرت یا پیراهن ساده بپوشید و از کفش با پاشنه کوتاه یا صندل استفاده کنید. البته کت های چرم هم جزو گزینه های بسیار عالی برای این استایل بحساب می‌آید که با کفش یا نیم بوت چرمی تکمیل می‌شود. از اکسسوری های مناسب با استایل و رنگ مناسب استفاده کنید.

مام جین و آیتم های مناسب ست کردن با آن

ست با کفش: مام جین‌ها با بیشتر مدل کفشها ست می‌شود و این ویژگی این شلوارهاست. کفش‌های پاشنه دار برای مهمانی ها و کفش های تخت و اسپرت برای استایل های روزانه که همراه با جورابهای رنگی گزینه بسیار عالی در تمام فصل هاست. پس این جین را با تمام کفشهای کمدتان می‌توانید ست کنید.

ست با اکسسوری : مام جین‌ها کمی از جین‌های معمولی کوتاه تر هستند و این فرصت مناسبیست برا افرادی که عاشق بستن پابند هستند که می‌توانید به راحتی از پابند مورد علاقه با رنگ ست با لباستان استفاده کنید و یا از آویزها و زنجیر‌های مخصوص کمر و جیب شلوار استفاده کنید. اگر علاقه به استیکر دارید هم می‌توانید آنها را به جیب عقب یا روی ران مام جین هایتان وصل کنید.

ست با کیف : همانطور که قبل هم اشاره شد مام جین هارا می‌توانید با استایل رسمی و یا غیر رسمی ست کنید که کیف مناسب را هم می‌توانید برای استایل خود انتخاب کنید که بازهم خیلی از مدلهای کیف کمد لباس شما می‌تواند مناسب این استایل باشد. کیفهای کولی و کمری برای استایل های روزانه و کیف های دستی و کوچک برای استایلهای رسمی.

اگر این جین را در کمد لباس ندارید یکی از پر کاربرد ترین آیتم را از دست داده اید. اگر چند رنگ از این شلوار را در کمد لباس داشته باشید دیگر به شلوار دیگری احتیاج ندارید و در اکثر مواقع می‌توانید با آن استایل دلخواه و راحت خود را داشته باشید.

آموزش‌های رایگان MODASA3D

‫2 نظر

 • mina گفت:

  برای کسایی که قد متوسطی دارند این نوع جین ها رو با چه کفشی بپوشند بهتره که قد کوتاه بنظر نرسند؟؟

  • admin گفت:

   درود به شما. اگر قد متوسط دارید و در فصل زمستان این استایل را انتخاب کردید بهترین گزینه برای شما نیم بوت های چرمیست که بهتراست با مام جین تیره ست شود. اما اگر در فصل تابستان هستید صندل های بند دار بپوشید. کفش کالج و اسپورت های بزرگ قد شما را کوتاه تر نشان می‌دهد. در صورت امکان سعی کنید از کفش‌های با پاشنه ۳-۴ سانت استفاده کنید. در ضمن اگر برای مهمانی این آیتم را انتخاب کردید آزادانه با کفش پاشنه دار دلخواهتان می‌توانید ست کنید.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *