شروع کنید

مدل ریش مناسب فرم صورت آقایان

مدل ریش مناسب فرم صورت آقایان

مدل ریش مناسب فرم صورت آقایان

ریش یکی از ابزارهای مد و استایل است که در واقع اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند یک آیتم بسیار مهم برای پنهان کردن عیوب صورت باشد. در واقع مدل ریش برای آقایان یک آپشن بحساب می‌آید.

اما به همان میزان انتخاب اشتباه مدل ریش می‌تواند چهره شمارا نا زیبا و گرفته نشان دهد و یا زیبایی های صورت شمارا بپوشاند.

در این مقاله به بررسی انواع فرم صورت و مدل ریش مناسب آن خواهیم پرداخت.

فرم صورت مربع: خب زاویه هایی که در فرم صورت این افراد وجود دارد در واقع جزو زیبایی صورت این افراد است پس نباید سعی در پوشاندن و پهان کردن این بخش‌ها کرد.

بنا براین مدل ریش پروفسوری معروف با کمی تعقیرات گزینه بسیار مناسبی برای این افراد است اما به این مدل ریش کمی زاویه اضاف کنید و قسمت فک را ته ریش بگذارید که این فرم ریش باعث می‌شود که جذابیت شما همچنان آشکار بماند و حتی در تشدید آن به شما کمک خواهد کرد. اما توجه داشته باشید همیشه ریشتان را مرتب و کوتاه نگه دارید.

مدل ریش مناسب فرم صورت مربع

فرم صورت مستطیل: این فرم صورت بسیار کشیده است و این میزان کشیدگی در صورت جذابیتی نخواهد داشت. بنابراین مدل ریشی مناسب این افراد است که از بلند بودن بیش از حد صورت بکاهد.

مدل ریشی را انتخاب کنید که تقریبا بلد تر از ته ریش باشد و سعی کنید قسمت بالایی ریش را به فرم دایره کوتاه کنید و امتداد ریش را به شقیقه هایتان متصل کنید.

این فرم ریش بهترین گزینه برای این افراد می‌باشد.

مدل ریش مناسب فرم صورت مستطیل

فرم صورت گرد: این فرم صورت پهنای زیاد تری نسبت به طول صورت دارد و به راحتی می‌توان با یک مدل ریش فرم صورت را به تعادل رساند.

ریش در قسمت گونه ‌ها وجود نداشته باشد یعنی اینکه ریش پهن که کل صورتتان را بپوشاند انتخاب نکنید سعی کنید در قسمت چانه کمی ریش را بلند تر نگه دارید که طول صورتتان را زیاد تر کند. قسمت سبیل که به ریش منتهی می‌شود را باریک تر در نظر بگیرید تا نگاه به قسمت عمود متمرکز شود.

مدل ریش مناسب فرم صورت گرد

فرم صورت قلب: این فرم صورت در قسمت چانه دچار ضعف کوچکی است که با آپشنی که آقایان در دست دارند می‌توانند این فرم را بدون اینکه حتی کسی متوجه این موضوع شود با یک مدل ریش به راحتی تعادل را در صورت خود بوجود بیاورند. به این صورت که ریش های کمی بلند در قسمت چانه و فک طراحی شود و  قسمت شقیقه به ریش متصل شود این کار باعث تعادل در فرم صورت شما می‌شود.

مدل ریش مناسب فرم صورت قلب

فرم صورت بیضی: اگر شما دارای این فرم صورت هستید باید به شما تبریک گفت زیرا شما از جمله افرادی هستید که به راحتی می‌توانید هر فرم ریش را برای صورت خود انتخاب کنید و می‌توانید انواع مدل‌های روز را روی صورت خود طراحی کنید. این فرم صورت هم دارای ویژگی صورت گرد است هم مربع اما در حالت بسیار متعادل بنابراین دغدغه ای از بابت مدل ریش نخواهید داشت.

مدل ریش مناسب فرم صورت بیضی

بنابراین همیشه مراقب انتخاب های خود یاشید سعی کنید همیشه مطالعه درست از فرم صورت و فرم اندامی خود داشته باشید تا بهترین و ناسبترین هارا برای خود انتخاب کنید.

آموزش‌های رایگان modasa3d

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *