شروع کنید

معرفی دو نرم افزار clo3d و marveloud designer و تفاوت های آنها.

معرفی دو نرم افزار clo3d و marveloud designer و تفاوت های آنها.

معرفی دو نرم افزار clo3d و marveloud designer و تفاوت های آنها

دراین بخش به معرفی نرم افزارCLO3D که کمتر شناخته شده و در واقع نرم‌افزار اصلی که مخصوص طراحی لباس است  آشنا خواهید شد و همچنین  به تفاوت آن با مارولوس دیزاینر را خواهید فهمید. با MODASA3D همراه باشید.

معرفی دو نرم افزار clo3d و marveloud designer و تفاوت های آنها.

طراحی لباس تا چند وقت پیش توسط نرم افزارهای بخوصوصی صورت نمی‌گرفت و اغلب طراحان برای تحویل پروژه های خود از شیوه سنتی طراحی دستی و رنگ آمیزی با ابزارهای مختلف استفاده می‌کردند و یا در بهترین حالت در فتوشاپ طراحی لباس انجام می‌شد که کاملا غیر واقعی و غیر قابل تصور نیز بود و همچنین فضای سه بعدی را هم در اختیار کارفرما قرار نمی‌داد.

در چند سال اخیر نرم افزاری وارد بازار شد که این توانایی را دارد که شبیه سازی لباس با طبیعی ترین حالت ممکن را به شما ارائه دهد و همچنین این قابلیت را دارد که فضایی سه بعدی در اختیار شما قرار دهد تا به راحتی به زوایای مختلف لباس دسترسی داشته باشید.

مارولوس دیزاینر نرم افزاری برای بازی های کامپیوتری و انیمیشن

اولین نرم افزاری که وارد بازار کار شد نرم افزر مارولوس دیزاینر ( marvelous designer) نیز بود که البته این نرم افزار به منظور طراحی لباس برای ساخت انیمیشن ها و در واقع برای بازار کار گرافیست و انیمیشن سازان است اما طراحان لباس هم به بهترین نحو از این نرم افزار استفاده می‌کنند.

بعداز این اتفاق کمپانی تولید این نرم افزار به طراحی تخصصی نرم افزار دیگری به منظور طراحی لباس با نام clo3d وارد بازار کار طراحان کرد که پیشنهاد این کمپانی برای طراحان لباس استفاده از این نرم افزار نیز می‌باشد زیرا به صورت تخصصی تر و کامل تر بر روی شبیه سازی لباس و پارچه تمرکز دارد.

clo3d نرم افزار تخصصی لباس

اما چرا کمتر کسانی از این نرم افزار استفاده می‌کنند؟

عموما طراحان لباس به شیوه سنتی و معمول خود عادت دارند و البته این به این معنا نیست که مقومتی در برابر یاد گیری و رشد و پیشرفت دارند  در واقع ضعف دیگری وجود دارد آنهم اطلاع رسانی ضعیف می‌باشد.

با وجود اینکه این نرم افزار چند سال است که وارد ایران نیز شده است کمتر کسانی از وجود آن مطلع هستند و آشنایی با این نرم اغزار نیز دارند.  این موضوع به این دلیل است که تبلیغات و اطلاع رسانی هایی در این باره نشده است و یا تدریس این نرم افزار در تمامی آموزشگاه ها فرآگیر نشده است و یا اینکه هزینه های آموزش به قدری بالاست که کمتر کسانی می‎نوانند این نرم افزار را بیاموزند.

معرفی دو نرم افزار clo3d و marveloud designer و تفاوت های آنها.

پیشنهاد من به شما تهیه پک‌های آموزشی است که معمولا با قیمت های کمتر و مدت زمان آموزش بیشتر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بنابراین نرم افزار ۳D لباس بهترین راه برای

۱- ارائه کار حرفه ای به بازار

۲- حذف مرحله دوخت نمونه در تولید

۳- متفاوت شدن شما از دیگر طراحان

با کلیک در این قسمت با بخش بندی های آموزش رایگان آشنایی کامل پیدا خواهید کرد معرفی این دو نرم افزار و استفاده از آن کمک‌های بیاری در زمینه کاریتان به شما خواهد کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *