شروع کنید

معرفی ۱۰ مجله برتر مد و فشن و لینک وب سایت آنان

معرفی 10 مجله برتر مد و فشن و لینک وب سایت آنان

معرفی ۱۰ مجله برتر مد و فشن و لینک وب سایت آنان

ورق زدن مجله های مربوط به مد و فشن حتی اگر علاقه ای به این صنعت نداشته باشید بازهم  برای شما لذت بخش خواهد بود. مجلات مد به رشد این حرفه و صنعت بسیار کمک می‌کند و مخاطبان را هم با ترند‌های روز دنیا آشنا می‌کند و هم از رویداد‌های این دنیای بی انتها  مخاطبان را مطلع می‌کند. جلد این مجلات افراد زیادی را به شهرت جهانی رسانده است و بسیاری دیگر در آرزوی به تصویر در آمدن بر صفحات این مجلات هستند که بسیاری از مدل‌ها و سوپر مدل‌ها برای اولین بار به خاطر چاپ شدن عکس آنها روی مجلات مد تبدیل به چهره‌های آشنا و محبوب شدند. اطلاع رسانی در زمینه های مختلف مرتبط با مد و فشن و پوشاک و یا فرهنگ سازی در زمینه های مختلف از بهترین دست آوردهای آن است که با حمایت های بسیاری از طرف افراد مشهور شکل می‌گیرد.

۱. VOGUE

تاثیرگذارترین و پرطرف دارترین مجله مد که از سال ۱۸۹۲ شروع به کار کرد. این مجله با تاریخچه ای بیش از ۱۲۰ سال یکی از قدیمی ترین مجلات مد است که در ۲۳ کشور مختلف چاپ می‌شود.

 

معرفی 10 مجله برتر مد و فشن و لینک وب سایت آنانVOGUE

 ۲-harpersbazaar

یکی دیگر از قدیمی ترین مجلات مد که اولین بار در سال ۱۸۶۷ در آمریکا انتشار یافت. مجله ای شامل طراحان برتر صنعت مد که عکس ها ،سبک ها و اخبار مد را منعکس می کند و در ۳۲ کشور منتشر می شود.

 

معرفی 10 مجله برتر مد و فشن و لینک وب سایت آنان

۳. Cosmopolitan

این ژورنال معروف از سال ۱۸۸۶ در آمریکا شروع به کار کرد، به ۳۵ زبان مختلف چاپ می شود و در ۱۱۰ کشور جهان به فروش می‌رسد.

 

معرفی 10 مجله برتر مد و فشن و لینک وب سایت آنان

۴. Elle

در سال ۱۹۴۵ در فرانسه انتشار یافت و تا به امروز استاندار بالای خود را در زمینه مد حفظ کرده است. این مجله در بیش از ۶۰ کشور انتشار می یابد.

 

معرفی برترین مجله های مد و فشن Elle

۵. Marie-Claire

یکی دیگر از قدیمی ترین مجلات که در جایگاه پنجم از لیست ما قرار می گیرد شامل اخبار، مد و مسائل اجتماعی است که در سال ۱۹۳۷ در فرانسه انتشار یافته و امروزه در ۳۵ کشور مختلف منتشر می شود.

 

معرفی 10 مجله برتر مد و فشن و لینک وب سایت آنان

۶. Grazia

مجله مد ایتالیایی که از سال ۱۹۳۸ آغاز به کار کرد. امروزه در کشور های مختلف از جمله آمریکا، ژاپن ، هند و …منتشر می‌شود. نسخه انگلیسی این مجله در سال ۲۰۰۵ انتشار یافت.

 

معرفی 10 مجله برتر مد و فشن و لینک وب سایت آنان

۷. Allure

در سال ۱۹۹۱ در آمریکا انتشار یافت. این مجله در زمینه مد، زیبایی و سلامت زنان معتبر است.

معرفی مجله مد و فشن Allure

۸. instyle

در سال ۱۹۹۴ شروع به کار کرد و حوزه های مختلف از جمله مد، زیبایی و خانواده را پوشش می دهد و در ۱۷ کشور مختلف عرضه می شود.

 

معرفی مجله مد و فشن instyle

۹. Glamour

مجله ای آمریکایی که در سال ۱۹۳۹ منتشر شد و منبع بسیار خوبی در زمینه مد، آرایش و اخبار جهان است. مخاطبان اصلی این مجله را زنان تشکیل می دهند.

 

معرفی مجله برتر مد و فشن Glamour

۱۰. W

مجله مد آمریکایی که در سال ۱۹۷۲ منتشر شد . یکی از قدیمی ترین و پرفروش ترین مجلات در زمینه مد به حساب می آید. هشتاد درصد خوانندگان این مجله را زنان تشکیل می دهند. پرداختن به موضوعات جنجالی یکی از دلایل محبوبیت این مجله است.

 

معرفی مجله w

آموزش‌های رایگان modasa3d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *