شروع کنید

نقد و بررسی ورژن ۵٫۰ نرم افزار clo3d

معایب و محاسن ورژن 5.0 نرم افزار clo3d

نقد و بررسی ورژن ۵٫۰ نرم افزار clo3d

قطعا با این موارد که ورژن‌های مختلفی برای نرم افزار‌ها و یا اپلیکیشن‌ها به صورت مداوم در اختیار دنبال کننده‌ها قرار می‌گیرد بسیار مواجه شده‌اید و همیشه تمایل به این دارید که از هر نرم افزار آخرین ورژن آنرا استفاده کنید.

البته که بروز بودن نرم افزار می‌تواند بسیارهم عالی باشد اما لزوما به این معنی نیست که قطعا ورژن جدید از ورژن قبل بهترو برتر باشد.

مثلا در نرم افزار Clo3d وررژن ۵٫۰ تغییراتی اتفاق افتاده که در بعضی موارد خیلی عالی‌تر شده اما در مواردی هم مشکلاتی وجود دارد که کار با این ورژن را سخت تر از قبل کرده است.

در ادامه به معایب و محاسن این ورژن خواهیم پرداخت.

معایب ورژن ۵٫۰ نرم افزار clo3d

یکی از معایب بسیار مهم که شبیه سازی را سخت کرده، حذف پوزیشن‌ها و کفش‌هاست که پیش تر چند مدل پوزیشن و چند مدل کفش وجود داشت که در صورت تمایل می‌توانستیم هریک را وارد نرم افزار کرده و استفاده کنیم اما آنطور که به نظر می‌رسد فعلا از داشتن این آپشن‌ها محروم هستیم تا در آینده و ورژن های بعدی.

مورد دوم اینکه کاملا موشن از محیط نرم افزار پاک شده و نمی‌توان شو زنده و کت واک را در محیط نرم افزار داشت تا به بررسی رفتار پارچه و مدل سازی پرداخت.

پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر را مشاهده کنید.

محاسن ورژن ۵٫۰ نرم افزار clo3d

خب قطعا این ورژن حسن‌هایی هم دارد و قطعا برای بهتر شدن این نرم افزار تلاش‌هایی صورت گرفته.

در ادامه به بررسی چند تا از آپشن‌هایی که به نرم افزار اضافه شده خواهیم پرداخت.

اولین مورد اضاف شدن یک مدل آقا و یک مدل خانم به آواتار‌هاست که بهتر و با تنوع بیشتر می‌توان شبیه سازی را انجام داد.

معایب و محاسن ورژن 5.0نرم افزار clo3d

مورد دوم اینکه در toolbar هر دو محیط، زمانی که موس خود را روی هر یک از ابزار‌ها قرار دهید، می‎توانید درباره آن ابزار اطلاعاتی را در قالب متن یا ویدیو مشاهده کنید.

مورد سوم اینکه در منوی library دکمه کوچک دانلود قرار دارد با فعال بودن اینترنت و زدن این دکمه پوشه ای به نام washing-texture نمایش داده می‌شود که انواع سنگشور‌ها و متریال پردازی‌های مربوط به جین رو در این پوشه قرار داده که می‌توانید به راحتی وارد نرم افزار کنید و از اونها استفاده کنید.

نقد و بررسی ورژن 5.0 نرم افزار clo3d

آموزش کامل نرم افزار clo3d در وب سایت ما modasa3d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *