شروع کنید

نقش کیف در لباس و نحوه ست کردن با آیتم های دیگر

نقش مهم کیف در استیل خانم‌ها و بررسی هر مدل کیف مناسب با هر استایل و تیپ شخصیتی

نقش کیف در لباس و نحوه ست کردن با آیتم های دیگر

تقریبا ۲۲% از طراحان دنیا طراح کیف هستند و حدودا ۶۰% از برند های مطرح جهان در کنار لباس کیف هم طراحی و تولید می‌کنند ، زیرا اعتقاد براین است که نقش کیف در ترکیب آیتم ها کنار هم بسیار موثر است. اصولا کیف ها سبک‌های متنوعی دارند و باید با توجه به نیاز و سلیقه انتخاب شوند. کیف محفظه ای برای نگه داشتن وسایل ضروری ماست اما سایز آن و سبک طراحی بسته به نیاز ما در زمان های مختلف دارد. مثلا برای رفتن به فروشگاه یا انجام کارهای اداری و یا رفتن به سر کار نیاز به یک کیف با اندازه متوسط یا کمی بزرگ داریم تا به راحتی وسایلمان را درون آن قرار دهیم.

برای رفتن به یک شام دونفره یا مهمانی شبانه نیاز نیست که از کیف بزرگ استفاده کنیم یک کیف کوچک دستی یا با بند زنجیر می‌تواند کفایت کند و در ضمن استایل شمارا مناسب با محیط کند. اگر زیاد اهل خرید کیف نیستید و تعدادی محدود در کمد لباستان کیف دارید رنگهایی را برای خرید انتخاب کنید که توانایی هماهنگ کردن با بیشتر رنگهارا داشته باشد مثلا:شتری ، مشکی، خاکستری، سرمه ای وکرم. کیف می‌تواند کامل کننده ست شما باشد و یا با تک کردن رنگ کیف در استایل زیبایی خاصی را به شما بدهد. مثلا پوشیدن ست خاکستری و ست کردن آن با یک کیف رنگ شاد مانند: سرخابی، نارنجی، آبی ویا ثرمز را تصور کنید که کیف تنها و تک رنگ در استایل رنک خنثی چقدر می‌تواند به درخشش شما کمک کند.

نقش کیف در لباس و نحوه ست کردن با آیتم های دیگر

موضوعی که باید در انتخاب کیف به آن توجه کنید فرم اندامی و سایز شماست که توجه داشته باشید که اگر فرد ریز نقش و لاقر اندامی هستید از خرید کیف‌های بزرگ بپرهیزید و معمولا سعی کنید رنگ کیف با استایل شما تضاد زیادی نداشته باشد از کیف‌های کوچک با بند بلندهم استفاده نکنید که شما را کوتاه قد نشان می‌دهد.

اگر شما جزو دسته افراد بلند قد و درشت هیکل هستید لزومی ندارد که حتما از کیف‌های بزرگ استفاده کنید اما قطعا کیف خیلی کوچک با بند ظریف یا زنجیر باریک مناسب شما نیست مگر اینه کیف را دست بگیرید و قصد رفتن به مهمانی داشته باشید که در این صورت پیشنهاد می‌شود از رنگ‌های براق استفاده کنید.

نقش کیف در لباس و نحوه ست کردن با آیتم های دیگر

همیشه و همه جا سعی کنید بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. زمانی که شما استایل مناسب با محیط را انتخاب می‌کنید در واقع هم به خود و هم به محیطی که در آن قرار می‌گیرید احترام می‌گذارید. مثلا: وقتی در یک قرار کاری بصورت افراطی در لباس خود از رنگ استفاده کنید و یا آرایش نامناسب داشته باشید هرچقدر هم که استایل شما زیبا باشد زننده خواهد بود و همینطور اگر به یک مهمانی دعوت شوید و بهم ریخته و نا مرتب حضور پیدا کنید. پس مراقب باشید که انتخاب شما در هر آیتم متناسب باشد.

نقش کیف در لباس و نحوه ست کردن با آیتم های دیگر

آموزش‌های رایگان MODASA3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *