شروع کنید

چرا باید نرم افزار (clo3d(marvelous designer را بیاموزیم؟

چرا باید نرم افزار سه بعدی طراحی لباس (clo3d(marvelous designer را بیاموزیم؟

چرا باید نرم افزار سه بعدی طراحی لباس (clo3d(marvelous designer را بیاموزیم؟

اگر همچنان با نرم افزار (clo3d( marvelous designer آشنایی ندارید و مقاله ها را در این خصوص مطالعه نکرده اید پیشنهاد می‌کنم کلیک کنید.

اما اگر با این نرم افزار حرفه ای آشنایی دارید و می‌خواهید شروع به یادگیری کنید و از آموزش‌های رایگان ما بهره ببرید همین الان کلیک کنید و با اولین مقاله آموزشی شروع کنید.

سوال بسیار زیادی که پرسیده می‌شود اینست که اصلا چرا باید نرم افزارهای سه بعدی لباس را شناخت و آموزش دید؟

اگر شما همواره به دنبال یادگیری هستید و علاقه دارید تا با پیشرفت‌های روز دنیا همراه باشید، جواب برای شما واضح و روشن است که یادگیری این نرم افزار‌ها شما را به سمت حرفه ای شدن سوق می‌دهد.

اما آن دسته از افرادی که همچنان قانع نمی‌شوند که یادگیری این نرم افزار تا چه میزان می‌تواند به پیشرفت کاری آنان کمک کند مقاله را ادامه داده تا به صورت کامل توضیح داده شود که بعد از یادگیری این نرم افزار چه فرصت‌های شغلی در انتظار آنهاست.

طراحی لباس سه بعدی

_ سهولت در کار

شاید تا به الان  اینکه طرح لباسی را به صورت خطی، فلت و یا طراحی رنگی برروی مقوا طراحی می‌کردید و به کارفرما یا مشتری خود ارائه می‌دادید اما این‌کار هم شامل زمان می‌شود و هم خروجی مطمئن و قابل اعتمادی را به شما ارائه نمی‌دهد چراکه فضای دوبعدی صفحه کاغذ شما نمی‌تواند به راحتی آنچه در ذهن شما هست را به تصویر برساند.

_آزادی عمل بیشتر

این به این معناست که شما به راحتی به تمامی نقاط بدن یک مانکن مجازی دسترسی دارید و می‌توانید ایده های ذهنیتان را به راحتی به معرض نمایش قرار دهید.

_سرعت بیشتر در کار

ممکن است که در ظاهر سرعت طراحی دستی از طراحی با نرم افزار بیشتر باشد اما به دلیل خطاها و خروجی نا مطمئن، سرعت کار شما به مراتب پایین تر خواهد آمد و کار با نرم افزار یک خروجی کامل و دقیق را ارائه خواهد داد و البته که می‌توان همزمان الگو طرح مورد نظر را طراحی کنید پس سرعت کار شما بسیار زیاد می‌شود.

_ارائه تصویری دقیق تر

همانطور که گفته شد با طراحی لباس برای مانکن مجازی که نمونه ای کاملا دقیق از انسان می‌باشد و شبیه سازی جنس پارچه و متریال‌های آن، حجم پارچه، جرم آن و… صورت می‌گیرد. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید تصویری با حداقل ۹۰ درصد مطابق با واقعیت طراحی کنید.

چرا باید نرم افزار سه بعدی طراحی لباس (clo3d(marvelous designer را بیاموزیم؟

_اعتماد کارفرما

زمانی که شما طراحی خطی بدون در نظر گرفتن جنس پارچه و نوع اندام فرد انجام  و آن‌را به مشتری ارائه می‌دهید در واقع ۴۰تا ۵۰ درصد با آنچه در واقعیت دوخته خواهد شد شبیه می‌باشد و همین امر باعث می‌شود تا مشتری یا کارفرمای شما اعتماد کمتری داشته باشد زیرا تصویری که به آن ارائه داده اید با آنچه در واقعیت اجرا شده تفاوت دارد.

_بالا رفتن اعتماد بنفس

زمانی که شما کار حرفه ای انجام دهید و دیگران از کار شما همواره رضایت داشته باشند، باعث می‌شود تا شماهم در کارتان احساس اعتاد بنفس پیدا کنید زیرا تسلط شما به این امر بالا رفته و به راحتی و با اعتماد بنفس بهتر پروزه‌های خود را ارائه خواهید داد.

_درآمد بهتر

یادگیری این نرم افزار ممکن است که شامل صرف وقت و هزینه باشد اما درآمد شما بعداز یادگری این نرم افزار با میزان هزینه ای که صرف یادگیری آن کرده اید اصلا قابل مقایسه نیز نخواهد بود. بنابراین می‌تواند برای شما صرفه اقتصادی هم نیز داشته باشد.

آموزش نرم افزارهای طراحی سه بعدی لباس

 

_طراحی مناسب هر فرد

زمانی که شما می‌توانید در نرم افزار مدل خود را مطابق با مشتری و یا مانکن زنده شبیه سازی کنید به شما در اجرائی شدن دقیق کار با مدل قرار گیری لباس روی فرم بدن و ایرادات آن کمک شایانی می‌کند.

در نهایت نرم افزار را بیاموزید کار و حرفه خود را بروز کنید و در تلاش باشید تا به دیگران هم حرفه ای بودن را بیاموزید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *