شروع کنید

چند ترکیب رنگ پیشنهادی برای بهار امسال

چند ترکیب رنگ پیشنهادی برای بهار امسال

چند ترکیب رنگ پیشنهادی برای بهار امسال

همیشه اواخر فصل زمستان به فکر استایلهای بهاره و تابستانه هستیم و همچنین عید که همراه با مهمانی‌های دور همی فامیل و دوستان همراه است و آنجاست که به فکر استایل متفاوت و جدید می‌گردیم تا با ظاهری زیبا در مراسم زیبای عید ظاهر شویم. بهترین گزینه برای انتخاب رنگ استفاده از رنگ‌های همان فصل است یعنی رنگ‌هایی که در بهار بیشتر به چشم می‌خورد مانند سفید و صورتی شکوفه ها و سبز روشن جوانه ها و رنگهای ملیح و شاد انواع گلها. ترکیب رنگها کنارهم بسیار مهم است و با اینکه قصد دارید استایل شاد بپوشید اما سعی کنید رنگهای مناسب را کنار یکدیگر قرار دهید.

ترکیب رنگ‌های پاستیلی: رنگهای پاستیلی از رنگ‌های کودکانه و شاد هستند که بسیار کنارهم زیبا هستند و بخوبی باهم ست میشوند و سبک و استایل خاص و کودکانه ای را به فرد میبخشد و بسیارهم برای فصل بهار مناسب است رنگ‌هایی مانند لیمویی، گلبهی، سبز روشن، آبی آسمانی، صورتی روشن از این دسته رنگها هستند و در ترکیب آنها اصلا نگران نباشید چون رنگها از شدت رنگی کمی برخوردار هستند بخوبی کناریکدیگر ست می‌شوند.

چند ترکیب رنگ پیشنهادی برای بهار امسال

ترکیب رنگ‌های خام: منظور از رنگ‌های خام رنگ‌های اصلی و ثانویه هستند مانند: سبز، آبی، قرمز، زرد و بنفش که با ترکیب این رنگها استایل شاد و مناسب مهمانی جذاب خود را خواهید داشت مثلا جین آبی با مانتو قرمز یا برعکس و یا ترکیب شاد و پر انرژی سبز و زرد. این ترکیب رنگ سلیقه شما را می‌خواهد تا با چند آیتم در لباس خود و رعایت اصول ست کردن جذابترین مهمانی باشید.

چند ترکیب رنگ پیشنهادی برای بهار امسال

ترکیب رنگ‌های متضاد: این ترکیب هم بسیار بهاره و زیباست و می‌توانید از اصول ترکیب رنگهای مکمل استفاده کنید وچون در فصل تقریبا گرم هستید می‌توانید رنگهای با شدت رنگی انتخاب کنید مثلا بنفش یا نارنجی پسته ای با آبی یا لیمویی و هزاران ترکیب جذاب دیگر. این ترکیب رنگ از پر کاربرد ترین در این فصل می‌باشد.

چند ترکیب رنگ پیشنهادی برای بهار امسال

ترکیب رنگ با پترن گلدار: راه دیگر برای انتقال حس بهار و لطافت آن استفاده آیتم‌هایی با پارچه‌های گلدار و رنگهای بهارست. پارچه هایی که نقش شکوفه های صورتی، بنفش و سفید را دارد و با آیتم های دیگر تک رنگ مناسب ترکیب با پترن گل ترکیب شود و استایل بهاری و لطیف را کامل کنید. اینکه کدام در استایل شما بیشتر بچشم بخورد سلیقه شماست و آزادانه می‌توانید در این مورد تصمیم بگیرید. اگر از گلهای پارچه خوشتان می‌آید آنرا برای آیتم‌های بزرگتر مثل مانتو استفاده کنید اگر نه که برعکس عمل کنید و یک شال گلدار بسر کنید.

آموزش‌های رایگان MODASA3D

یک نظر

  • admin گفت:

    با درود فرآوان. ممنونیم از لطف بسیار زیاد شما.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *