شروع کنید

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر بنظر برسیم؟

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر بنظر برسیم؟

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر بنظر برسیم؟

امروزه با وجود مدل‌ها و سوپر مدل‌های لاغر و باریک و خوش اندام خیلی از خانمها به فکر لاغر کردن، رژیم، ورزش و تناسب اندام هستند که البته از بسیاری جهات می‌تواند مفید و موثر باشد اگر به سلامتی کمک کند و آسیبی به سلامتی فرد وارد نشود. اما اگر هنوز به سایز ایده آل خود نرسیده اید و یا به هر دلیلی تمال به کاهش وزن ندارید اما دوست دارید لاغر بنظر برسید می‌توان گفت تا حدود زیادی با انتخاب درست در پوشیدن لباس این توقع را برآورده کنید. نکاتی که باید رعایت کنید را در ادامه توضیح خواهیم داد.

۱- پوشیدن لباسهای راسته و بلند: لباسهای بلند و راسته که از جنس‌های لخت و کشی باشد بشرط اینکه از پترن ساده استفاده شود می‌تواند به شما کمک کند برای اینکه هم فرم اندامی شما بهتر بنظر برسد و هم اینکه لباس شما از سادگی در بیاید می‌توانید یک کمر بند به سلیقه خودتان مناسب با لباس روی کمر خود ببندید تا استایل لاغر و جذاب داشته باشید. پیراهن های بلند که در قسمت جلو و روی یکی از زانو‌ها چاک دارد و یقه های هفت باز بهترین مدل از این آیتم می‌باشد.

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر بنظر برسیم؟

۲- شلوارهای فاق بلند: شلوارهای با کمرهای بلند یکی از گزینه های مناسب برای کشیده نشان دادن پاهای شماست و اینکه حتما بلوز خودرا درون شلوار قرار دهید و سعی کنید از شلوار رنگ تیره استفاده کنید. نکته دیگری که بهتراست رعایت شود اینست که به دلیل اینکه بالاتنه کوتاه تر بنظر خواهد رسید از گردنبند‌های چند ردیف و بلند استفاده کنید و پیراهن خودرا هم از رنگ روشن انتخاب کنید.

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر بنظر برسیم؟

۳- پارچه های راه راه عمودی: پوشیدن پیراهن های بلند، شلوار، مانتو و یا سرهمی هایی با پارچه های راه راه که مسیر خطوط عمود بدن باشد هم گزینه دیگری برای لاغر نشان دادن شما می‌باشد که نکته این استایل اینست که همچنان از پترن شلوغ استفاده نکنید و سعی کنید از پترن‌هایی با خطوط باریک استفاده کنید چون اگر همین لباس با خطوط ضخیم استفاده شود ممکن است شمارا نه تنها لاغر نشان ندهد بلکه باعث شود چاغ تر هم بنظر برسید. پس به این نکته توجه داشته باشید.

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر بنظر برسیم؟

۴- پوشیدن لباس سرتا پا تک رنگ: استایل سرتا پا تک رنگ که به آن استایل منو کروم هم گفته می‌شود می‌تواند شمارا حداقل تا ۲ سایز لاغر تر نشان دهد. اما نکته این استایل پوشیدن رنگ‌های تیره می‌باشد که نقش مهمی در ایجاد استایل دلخواهتان ایفا می‌کند مثلا استایل سرتا پا کرم که رنگ روشنی است نمی‌تواند تاثیری که استایل سرتا پا آبی نفتی یا مشکی دارد را داشته باشد. پس نکته این شیوه هم در انتخاب رنگ می‌باشد.

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر بنظر برسیم؟

۵- پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند: یکی از ساده ترین را ها برای لاغر تر بنظر رسیدن پوشیدن کفشهای پاشنه بلند است که البته خیلی مواظب باشید که سلامتی را فدای زیباییی نکنید و اصلا از کفشها با پاشنه های خیلی بلند استفاده نکنید مناسبترین اندازه بلندی پاشنه ۵ سانت است که اختلالی دررا رفتن شما ایجاد نخواهد کرد و به مهره های کمر شما آسیبی نخواهد رساند.

کفش مناسب اندام های مختلف

آموزش‌های رایگان MODASA3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *