شروع کنید

چگونه همیشه شیک به نظر برسیم و استایل مناسب انتخاب کنیم.

چگونه همیشه شیک به نظر برسیم و استایل مناسب انتخاب کنیم.

چگونه همیشه شیک به نظر برسیم و استایل مناسب انتخاب کنیم.

دنبال کردن استایل افراد مختلف که از نظر شما شیک پوش باشند، البته نه به این معنی که همیشه استایل فرد خاصی را کپی کنید، بلکه با دیدن استایل‌های مختلف به مرور متوجه می‌شوید که چه رنگ‌هایی باهم خوب ست می‌شود و چه آیتم‌هایی در کنار هم جذابیت دارد.

کمد لباس خود را همیشه مرتب نگه دارید تا بتوانید همه لباس‌هایتان را ببینید و ازآیتم‌های بیشتری استفاده کنید.

در موقع خرید کردن بیشتر بودجه خود را صرف خرید آیتم‌های اصلی بکنید مثلا داشتن یک شلوار جین خوب ضروری تر از خریدن آیتم‌های فست فشن و چیزهایی هست که فقط در مواقع خاص می‌تونه جالب باشه و واسه مدت زمان کمی به درد می‌خوره.

چگونه همیشه شیک به نظر برسیم و استایل مناسب انتخاب کنیم.

پوشش مناسب با آب و هوا علاوه بر راحتی خودتان حس موقعیت شناسی و شیک پوشی را القا می‌کند.

در پایان فصل همه لباس‌های فصل قبل را انبار نکنید مثلا در فصل زمستان با پوشیدن لباس‌های تابستان و بهاره خود به صورت چندلایه استایل جذابی بسازید.

هیچ چیزی به اندازه چین وچروک روی لباس ظاهرمارو بد نشون نمیده، پس همیشه لباس‌های آراسته و اتو کشیده بپوشید.

برای زمان هایی مثل صبح زود که وقت کافی برای انتخاب و ست کردن آیتم ها ندارید بیشترین میزان خطا در پوششتان به وجود می‌آید که بهتر است شب قبل لباس مورد نظرخود را انتخاب کنید و وقت کافی برای ست کردن آیتم‌ها بگذارید.

یک دست لباس از قبل ست شده به عنوان یدک برای زمان‌هایی که به نظر می‌رسد چیزی برای پوشیدن ندارید داشته باشید، یک دست تی شرت و شلوارجین یا یک تیپ سرتا پا مشکی درحین سادگی شیک و کاربردیه.

 

چگونه همیشه شیک به نظر برسیم و استایل مناسب انتخاب کنیم.

انتخاب بعضی رنگ‌ها دراستایل باعث میشه که اون استایل شیک تر و گران قیمت تر به نظر برسد، مثلا داشتن پالتوشتری، کرم‌قهوه ای، یا نیم بوت جیر، از آیتم‌هایی است که ظاهر شیک و لوکسی را تداعی می‌کند.

انتخاب اکسسوری به راحتی می‌تواند استایل ما را ارتقا دهد،اکسسوری هایی مانند دستنبند،گردنبند،کمربند،گوشواره و….اگر متناسب با سبک و استایلمان انتخاب شود تاثیر خوبی بر ظاهر ما می‌گذارد،دقت داشته باشید که از پوشیدن بیش از حد زیورآلات خوددادری کنید.

از آیتم هایی استفاده کنید که در نگاه اول شیک وجذاب است و هیچ وقت هم از مد افتاده نمی‌شوند مانند داشتن کت جین یا چرم که علاوه برراحتی و متناسب بودن با موقعیت‌های مختلف، تنوع پذیربرای ساختن استایل ‌های مختلف است. تی شرت‌های طرح دار هم پای ثابتی برای هراستایل می‌تواند باشد، همینطور داشتن تی شرت با رنگ های مختلف برای ساختن استایل چند لایه بسیار کاربردی است.

چگونه همیشه شیک به نظر برسیم و استایل مناسب انتخاب کنیم.

کیف و کفش را جوری انتخاب کنید که حداقل با چند دست از لباس‌هایتان ست شود. نیازی نیست برای هر لباس یک ست کیف وکفش داشته باشیم و امروزه کیف وکفش دقیقا ست هم چندان جذاب نیست بلکه می‌توانید با رعایت هارمونی و سبک کیف وکفش ست خود را بسازید، داشتن رنگ‌هایی چون مشکی، سفید، سورمه ای، قهوه‌ای با اکثر استایل ها و رنگ‌ها ست می‌شود و بسیار کاربردی است.

در پوشش خود به هارمونی رنگ‌ها دقت کنید داشتن یک استایل با دو تا سه رنگ و مینیمال بودن استایل ظاهر فرد را شیک تر جلوه می‌دهد.

برای شیک پوش بودن نیازی نیست هر روز یک لباس جدید بپوشید بلکه می‌توانید با ست کردن یک لباس در چند استایل مختلف یا ست کردنشان با رنگ‌های مختلف ظاهرمتنوعی داشته باشید.

اگر از یک حراجی خرید می‌کنید آیتمی را انتخاب کنید که در نگاه اول گران‌قیمت تر به نظر برسد حتی اگر یک لباس ساده باشد می‌توانید آن را انتخاب کنید و با دقت و حوصله مابقی آیتم‌های استایلتان را به گونه‌ای که ترکیب خوبی بسازد را به آن اضافه کنید.

در انتخاب لباس از جنس خوب و سایز مناسب قافل نشوید لباسی که به تن برازنده باشد و فرم مناسب بدنتان را داشته باشد انتخاب اول یک بانوی خوش سلیقه و شیک پوش است.

آموزش‌های رایگان MODASA3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *