شروع کنید

کاور یا کاشت ناخن؟

کاشت یا کاور ناخن

کاور یا کاشت ناخن کدامیک برای ناخن ها مشکل ساز می‌شود؟

مدت زمان زیادیست که کاشت ناخن و روش‌های متعدد برای داشتن ناخن‌های زیبا و خوش رنگ روی کار آمده است و خیلی از خانوم‌ها از طرفداران  آن هستند و هر ماه ساعتها برای این کار در سالن‌های زیبایی وقت و هزینه صرف می‌کنند اینکه این کار درست است یا غلط را نمی‌توان به طور قطعی گفت، زیرا همه انسان‌ها و به ویژه خانم‌ها طرفدار زیبایی و تنوع هستند و این موضوع برای آنها غیر قابل اجتناب است، با این اوصاف باید بهترین و مطمعن ترین روش‌ها را انتخاب کرد که در کنار زیبایی سلامت شما به خطر نیفتد. بنابراین در ادامه به دو روش مرسوم کاشت ناخن و کاور خواهیم پرداخت و در نهایت نتیجه خواهیم گرفت که کدام روش مطمعن تر می‌باشد.

کاشت یا کاور ناخن

 کاشت ناخن

در این روش از تیپ‌های ناخن مصنوعی برای شما استفاده می‌شود که رنگ لاک وطرح دلخواه را روی ناخن‌ها زده می‌شود و در نهایت با مواد قوی روی ناخن‌های شما قرار می‌گیرد. در این روش امکان آسیب دیدن به ناخون‌هایتان در بالاترین درصد احتمال وجود دارد و می‌تواند باعث عفونت و قارچ در زیر ناخون‌ها شود که در مقابل زیبایی موقتی که به شما می‌دهد اصلا روش عاقلانه ای نیست.

کاشت یا کاور ناخن

کاور ناخن

در این روش توسط موادی برروی ناخن‌هایتان کاور محکمی ایجاد می‌شود و بعداز آن رنگ لاک و طرح دلخواهتان را روی آن پیاده می‌کنید. در این روش می‌توان امتیاز مطلوب تری را داد زیرا خطرات ناشی از عفونت بسیار کمتر می‌باشد اما به دلیل تراشیده شدن سطح ناخن‌هایتان نمی‌تواند برای افرادی که ناخن‌های ضعیف و شکننده ای دارند گزینه مناسبی باشد. اما اگر ناخن‌های بد فرم و ریزی دارید این گزینه برای شما مناسب است.

کاشت یا کاور ناخن

کاور ژلیش ناخن

این روش مطمعن ترین روش و حداقل منطقی ترین راه برای داشتن ناخن‌های زیباست. اگر شما ناخن‌های مطلوب و روی فرمی دارید و تنها دوست‌دارید کمی سوهان کشی شود و رنگیداشته باشد این روش بسیار ناسب شماست.

شیوه کار به این صورت است که  کمی ناخن‌هایتان سوهان کشی می‌شود و بعداز آن با لاک مخصوص کاور می‌شود که هم کمی ضخامت و استحکام به ناخن‌ها بخشیده می‌شود و هم رنگدلخواهتان را تا مدت حداکثر یکماه خواهید داشت.

کاشت یا کاور ناخن

در نتیجه اگر شما ناخن‌های سالمی دارید قطعا بهترین روش برای شما ژلیش ناخن می‌باشد. اما اگر با اندازه و فرم ناخن‌هایتان مشکل دارید گزینه کاور را انتخاب کنید.

آموزش رایگان نرم افزار CLO3D و MARVELOUS در وب سایت ما MODASA3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *