شروع کنید

آموزش مقدماتی نرم افزار clo3d

آموزش نرم افزار clo3d

کاربرد نرم افزار clo3d

امروزه نرم افزارهای بسیاری در خصوص رشته ها و کسب و کارهای مختلف راه اندازی و به بازار کار وارد شده اند که همین موضوع به این معناست که در دنیای کسب و کار همواره باید بروز ماند تا بتوانید موفق باشید و همگام با جدید ترین متد‌های دنیا پیش بروید.

برنده باشید: در این زمان که تکنولوژی همواره در حال پیشرفت است دیزاینر‌هایی برنده هستند و می‌توانند موفق تر از پیش حرکت کنند که در مقابل تکنولوژی مقاوت نخواهند کرد و همواره در تلاش برای بروز شدن خواهند  بود. این دسته از افراد می‌توانند حتی در سطح بین الملل کسب و کار خود را گسترش دهند.

کاربرد نرم افزار clo3d: این نرم افزار که مدتیست وارد بازار کار طراحان لباس و فعالان این عرصه شده است در مدت زمان کوتاهی بسیار خوش درخشیده و با استقبال فرآوانی نیز مواجه شده است که حتی  برخی از دانشگاه ها نیز در حال تدریس این نرم افزار می‌باشند. پس موفقیت این نرم افزار به این معناست که اگر حتی سهم کوچکی از این عرصه را به عهده دارید برای همواره بهتر شدن خود این نرم افزار را بیاموزید.

طراح حرفه ای:دیزاینر ها که قبل از این طرح خود را به صورت اتود های ساده و یا طرح های رنگ شده به تولیدی ها و خیاطان ارائه می‌دادند حتما بارها و بارها با این مشکل مواجه شده اند که نمونه دوخته شده از طرح با طراحی آن مقایرت دارد. این به چه معناست؟ طرحی که شما ارائه می‌دهید هر چقدر که با تکنیک های مختلف طراحی سعی کرده باشید شبیه ترین حالت را به تصویر بکشید بازهم برای خیاط و تولیدی گنگ و نا مفهوم خواهد بود چرا؟ زیرا طرح شما فلت و دوبعدی است و کسی که مسعولیت اجرا را برعهده دارد دید کامل به اطراف لباس ندارد بنابراین مجبور به این می‌شود که بنا به تجربه و تشخیص خود عمل کند که در بیشتر مواقع مشکل ساز خواهد شد. اما با ارائه دادن نمونه اجرا شده سه بعدی لباس خیاط می‌تواند دور مدل بچرخد و تمام زوایا  را به طور کامل مشاهده کند.

بنابراین یادگیری و عملی کردن این نرم افزار در حرفه شما می‌تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

آموزش کامل نرم افزار clo3d

 

در آموزش مقدماتی چه خواهید آموخت؟

در بخش آموزش مقدماتی سعی کردیم تا شمارا با نحوه آموزش آشنا کنیم و به مباحث مقدماتی خواهیم پرداخت تا با آمادگی بهتر وارد بخش کامل نرم افزار clo3d شوید.

مباحث آموزش

۱-شناخت تفاوت‌های نرم افزار clo3d و marvelous designer

۲-آموزش نصب نرم افزار

۳-آشنایی با محیط دوبعدی و سه بعدی

۴-شناخت نوار ابزار‌های محیط دوبعدی

۵-شناخت نوار ابزار‌های محیط سه بعدی

توجه: مباحث ذکر شده در پک کامل نیز موجود می‌باشد، چنانچه این پک را خریداری کردید و تمایل به خرید پک آموزش کامل نرم افزار clo3d داشتید مبلغ پرداختی بابت این پک از پک دوم کسر می‌شود.

جهت دیافت پک کامل کلیک کنید

جهت دریافت جزوه رایگان کلیک کنید

 

۴۸,۰۰۰ تومان – خرید

نظرات بسته شده است.